Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban a nőknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban a nőknek mennyire fontos az, hogy mekkora méretű a partnere?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert sok kérdésnél olvastam már olyat hogy az exének kisebb volt és már nem is jönne össze olyan méretűvel, mert a nagyobbal jobb stb. Ráadásul itt sokan az átlag méretet (13-15cm az európai) tekintik kicsinek. Az ilyen válaszok alapján simán lehetne mondani hogy akinek nincs nagy farka az jogosan aggódik hogy vagy nem is lesz barátnője vagy majd megcsalja mert nagyobbal jobb. Főleg nők véleménye érdekelne hogy ez most akkor hogy van? Mit tartanak túl kicsinek amire azt mondják hogy az már nem jó?

2016. nov. 21. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez így van, az elmúlt évtizedekben a farokméret nagyon fontos lett.
2016. nov. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Már hallottam olyat is, hogy azért csalta meg a társát a másik, mert akivel megcsalta, annak kisebb ... és már elege volt, hogy túl nagy a másiknak. A kisebbel jobban eltalálta a g pontot stb, míg a naggyal sok volt a macera.


Szóval inkább az a lényeges, ki hogy használja azt, ami adatott neki.

2016. nov. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az extrém esetektől eltekintve a nőknek az érzelmi töltet fontosabb a farok méreténél.
2016. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ti pasik nagyobb ügyet csináltok a farok méretből mint a lányok.
2016. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgyanúgy fontos mintha nem lennék párkapcsolatban.. Magyarul nem szeretem ha a méhszájamat bökdösi illetve ha szét akarja feszíteni a vaginám mert annyira vastag hogy alig fér be... 22 L
2016. nov. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

röviden: Ha a pasinak vastagabb és van azért 15-17 centi, az JÓ, de ennek hiánya miatt nem hagynának el.

Plusz semmit sem ér, ha nem tudod kielégíteni a lányt.

2016. nov. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Az én farkan csecsemő méretű........56centi meg 3500gramm!
2016. nov. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 János Gilján ***** válasza:

Hú de unom a farokméret kérdéseket és a ráadott válaszokat. A koncepció mindig ugyanaz:

1. Van egy kérdező, aki igazolást szeretne arról, hogy az ő mérete nem gáz.


2. Jönnek a reakciók, ahol 10-ből nyolcan leírják, hogy a kicsi jobb.


3. A tízből egy kihangsúlyozza, hogy neki 18-nál kezdődik a méret, őt azonnal lepontozzák.


4. A tízből az utolsó trollkodik...


Elmondom mi a lényeg:

Van egy átlag, ami 13-16 centi mereven a szemérem csonttól a makkod hegyéig. Ha ide tartozol, a méreted nem okozhat problémát a nők 90%-ánál, ha ügyesen használod.


Ettől két centi eltérés a kicsi (11-13) és a nagy (16-18) centis kategória. Ha ide tartozol már romlik a szitu, mert kevesebb lánnyal leszel kompatibilis, mondjuk a 75%-al méret alapján.

Ha még két centit elmegyünk, még tovább romlik a helyzet, ott már csak 50%-nak leszel jó és így tovább...


Nekem a személyes véleményem, amiért nyugodtan le lehet pontozni az, hogy a kis farokkal a fő probléma NEM az, hogy nem lehet vele kielégíteni egy nőt, hanem az, hogy egyszerűen fogalmazva "hülyén néz ki"... Pont, mint egy 32-es bicepsz. Lehet, hogy jobban bírja a munkát, mint egy 40-es kar, de mégis nagyon hülyén mutat egy férfin. Természetesen az 50-es a másik véglet, az is hülyén néz ki (szerintem).

2016. nov. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na, azért a kis farokkal van még egy probléma. Jelesül az, hogy általában még kisebb önbizalom társul hozzá. Ezzel pedig máris borítékolható, hogy bukik a mutatvány.
2016. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 János Gilján ***** válasza:

Ez igaz, de az már csak egy generált probléma, ami amúgy nem számítana sokat, ha a férfi nem találná ki magának, hogy az baj. Azért le merem fogadni, hogy van olyan kis farkú férfitársam, aki vidáman elvan a kis méretével és az semmilyen problémát nem okoz neki.


Ettől függetlenül viszont valóban unalmas a 100-adik farokméret kérdést olvasni a 100-adik "lehetek terhes" kérdés után. CTRL C + CTLR V-zni kell a válaszokat, komolyan mondom. Vagy kéne egy automata robot, aki válaszol ilyenkor!

2016. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!