Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom elfogadni magamat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni magamat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A problémám a következő: a sors rendkívül kis mérettel áldott meg. Lankadt állapotban alig 3 cm a péniszem, valamit heréim mérete is kisebb az átlagnál. Hihetetlen, de farmerban is rendkívül látványos. Komoly komplexusom van ez miatt. Merev állapotban 14 cm-er. Rengeteg szexuális kudarcom volt ez miatt. És sajnos sok családi is akad mostanában. Alapjáraton jóképűnek tartanak. De sokan elítélnek ez miatt. Bejártam több országot is, de rájöttem képtelen vagyok egyedül élni. 3-4 barátnőm volt nálunk nem volt probléma. De mire minden oké volt a kapcsolatban, nagyon rögös volt az út. Nemtudom elfogadni magam. És képtelen vagyok egyedül lenni. 1 éve vagyok szingli. Nemtudom elfogadni, hogy nem tudok magamon változtatni. Segítsetek kérlek!
2016. nov. 23. 19:00
 1/7 A kérdező kommentje:
25/F vagyok
2016. nov. 23. 19:00
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

lankadtan senkit sem érdekel. 14 pedig nem pici.

problem solved.

2016. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy. Ezek teljesen normális méretek. Fordulj pszichológushoz.
2016. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neked nem a farkaddal van a baj...
2016. nov. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az IQ-d sokkal kisebb. Az a te problémád.
2016. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A problémád gyökere az, hogy azt hiszed a 12 centis péniszed vagy. Azonosultál.


Pedig ebben a 21-ik században a nők sokkal fontosabbnak tartják mekkora a lábad (cipő méret)


Szóval készülj fel, mert 44cm alatt


De ne aggódj majd, erre is lesz megoldás.


Csak érdekességként írom, hogy a 25-ik században a nagy orr lesz a vonzó, a kosorrú Férfiak mind kisebbségi komplexumban fog szenvedni, erről majd gondoskodunk a megfelelő reklámok segítségével.

Erre mérget vehetsz.

2016. nov. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem kicsi, te kis butus!
2016. nov. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!