Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz fiúk zavarna titeket, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúk zavarna titeket, ha kiderülne hogy a barátnőtöknek valószínűleg átszakadt a szűzhártyája maszizás miatt?

Figyelt kérdés
A barátom kicsit kiakadt a dolgon, de ettől szerintem még szűznek számítok hiszen senki nem dugta belém a f..... .

2016. nov. 23. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Na ez az a kategória,amikor ha nincs gond 1 kapcsolatban akkor csinálni kell? Ha valaki ilyenen kiakad,akkor az nem lesz épp toleráns a kapcsolatban sem.Szép szüzesség elvesztésed lesz,jó választás 1 pasi.
2016. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyen fäszkalapnak van barátnője. Nice.
2016. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Mit értesz az alatt, hogy kicsit kiakadt? Mondjuk lényegtelen, mert egy normális fiút, nem is érdekelne egyáltalán ez. De mit mondott? Hogy így már nem is vagy szűz vagy mi?
2016. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát meglepődött hogy a szűz lányok ujjazzák magukat ő azt gondolta, hogy csak simogassák magukat, mert az ujjazás fáj.
2016. nov. 23. 19:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanez volt a helyzet az első barátnőmmel. Mondta, hogy szűz, aztán jött a meglepi, de igazából nem zavart, legalább zökkenőmentesebben ment a másik testének felfedezése :D

És jól írod, ettől még szűz vagy.

2016. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt inkább annak a gyanúja zavarhat, hogy nem mondasz igazat.

Engem nem zavar, az sem zavarna, ha nem lennél szűz, az viszont igen, ha hazudnál erről.

2016. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem sem szokták a szűz lányok átszakítani maguknak.

Ha már nincs meg ki tudja mitől szakadt át.

Valószínűbb a 20/5-ös mint a hajkefe nyele.

Az ilyet már bottal sem piszkálnám, pfuujj. Szégyentelen.

2016. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Sőt szerintem jobb, ha átszakad masztitól bagy sporttól, mert kevésbé parázik a lány hogy milyen lesz az első.
2016. dec. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es válaszolónak:


Te meg nem vagy férfi csak egy éretlen kisfiú és az is maradsz. Elhajt egy lányt csak mert lehet sporttól (vagy saját teste felfedezésétől) kiszakadt a szűzhártyája. Én meg hozzád nem érnék egy bottal sem, inkább hozzád vágnám. Még szerencse hogy az ilyen embereket jó messziről elkerülöm.

2016. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7=Gáz!
2022. dec. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!