Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap lefeküdtem az exemmel....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap lefeküdtem az exemmel. Megkérdezte hogy mit válaszolnék ha rákérdezne hogy lennék-e újra a barátnője. Nemet mondtam. Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem őt régen, megszenvedtem a szakítást és az utána következő hónapokat. Azóta teljesen jól vagyok. Tegnap így alakult. Nem bántam meg. Jó volt vele. De nem csak a szex hanem az együtt töltött nap is. Megkérdezte hogy lennék-e a barátnője. Akkor rámjött a sírás. És azt mondtam hogy nem mert nem hiányzik megint a szenvedés... azóta viszont ő jár az eszemben állandóan, és nem tudom jól döntöttem-e. Szerintetek?? L
2016. nov. 23. 23:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%

Én is hasonló cipőben járok, van egy lány, akivel régen 6 évig voltunk együtt, volt benne rengeteg szenvedés, vége lett 2 éve. Most mással vagyok, de rá gondolok, bármikor visszamehetnék hozzá, és talán vissza is megyek, mert senkivel nem érzem olyan jól magam mint vele, hiába szebb vagy jobb a teste... Az nem ő... Ezt neked kell eldöntened, bár neked lányként szerintem sokkal könnyebb párt találnod, könnyebben válogathatsz is.


Írd fel egy lapra az előnyeit, hátrányait, vesd össze őket -ha lehet érzelmek nélkül- majd eztán talán sikerül jól döntened. 23/F

2016. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Hát csak milyen hogy majd néhány nap múlva jelentkezek hogy mégis csak akarom a kapcsolatot.. én már nem vagyok szerelmes régóta. De tegnap óta mintha valami előjött volna bennem. De lehet csak az emlékek miatt..

Köszi a tippet. Az előny/hátrány dolgot kipróbálom holnap! Ment a zöld neked!

2016. nov. 23. 23:14
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Le se kellett volna feküdnöd vele! Gondolom egy másik lány miatt dobott, most meg hogy vége lett azzal a lánnyal, Újra jó lennél neki! Szánalmas! Szóba se kellene állnod vele! Nem hogy még szexelni!
2016. nov. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Fura ez, nekem olyan volt a leányzóval, hogy egy darabig ő akarta nagyon, én nem, aztán ő nem, én igen... aztán most ki tudja :) Ha valóban összeilletek, előbb utóbb egymásra találtok, mint mondják, ha együtt kell lennetek, együtt lesztek. Első voltam, köszi a zöldet. :)
2016. nov. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%
Jól döntöttél!!!
2016. nov. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Miért mentetek szét?


Egy esélyt megérdemel.

2016. nov. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
18%
Szóval szét lökted a lábadat, megdugott, és mivel érett gondolkodású fiatal nő vagy nemet mondtál. Grat, te még sokra viszed. khmfogyaték
2016. nov. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
"Tegnap lefeküdtem az exemmel." Akkor nem a "barátnöje" voltál? Talán fizetett neked rendes tarifát????? Micsoda idiota kérdés???
2016. nov. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
Miért feküdtél le vele??
2016. nov. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
4%
Ribizli.
2016. nov. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!