Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek eddig mekkora volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek eddig mekkora volt a legnagyobb pofon amit notol kaptatok sracok?

Figyelt kérdés
nekem 2 durva is volt az egyiktol akkora pofont kaptam hogy lerepult a szemuveg a fejemrol es osszetort egy masik meg olyat bemosott akkor pont nem volt rajtam a szemcsi hogy monoklim lett okolel behuzott nekem. veletek is tortent mar hasonlo vagy csak en vagyok ilyen szerencsetlen a nokel??

2016. nov. 24. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem adtam okot rá. Tehát semekkorát sem kaptam. 😃
2016. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Soha nem kaptam pofont lánytól/nőtöl...


36/f.

2016. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kaptam még.
2016. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam pofont, általában normális ember módjára adom a tudtukra, hogy fontosak számomra, vagy esetleg többet akarok.. :)
2016. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 October15 ***** válasza:
Nem rémlik, hogy valaha felpofozott volna lány/nő. Mégis ezt a kettőt, hogy sikerült kiváltani??
2016. nov. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Soha nem ütött meg nő, és én sem ütöttem meg nőt soha. DE! Egy volt barátnőm, egy komolyabb vita után, nevetve mondta, hogy "egyébként most majdnem felpofoztalak". Megmondtam neki, hogy nagyon bölcs volt, amiért visszafogta magát, mert visszakézből olyat kapott volna, hogy a fal adja a másikat. Senkitől nem tűröm ezt el.
2016. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, elég szerencsétlen vagy a nőkkel :-) Szerintem lehet, hogy rokona vagy valamilyen ágon Mr. Bean-nek :-)
2016. nov. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!