Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb pofon az...

Mi volt a legnagyobb pofon az életedbe, amit kaptál? Hogy sikerült túltenni magad rajta?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az idő lassan minden sebet begyógyított. Elhalványultak a dolgok és csak a szép dolgok maradtak meg.

A legnagyobb apám 2 héttel a halála előtt elmondta ,hogy nem fogja megélni a következő születésnapom.

A 2. pecázáskor beakadtam a horogba legyintettem ,hogy ez semmi 1 hónap mulva műteni kellett a kezem, szerencsére minden működik megúsztam egy 6centis sebbel a kézfejen.


3 azt hittem minden gépet ismerek majd rossz helyre nyúltam és az egyik ujam végét levágtam.

4. Bíztam a barátnőmben ő pedig kihasznált és pofára ejtett...

5. A hugom 19 évesen munka és suli nélkül terhes lett majd szűlt.

6. Az örökségem kölcsön lett adva nem általam a nővéremnek aki 5 éve nem ajarja visszaadni..

Jah anyám megy évekig hazudott ,hogy hol a pénz:)


Imádom az életem! Ezek csak a leg durvábbak közül 1-2

22/f

2013. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

1) Bevallom, túl nehéz fősulit választottam. Aztán, mikor nem ment és hazajöttem apám első dolga volt az orrom alá dörgölni, hogy két évig csak "k.ratni" jártam magam, és ideje lesz rendbe hozni, amit elcsesztem. Azóta eltelt pár év, lassan diplomázom ÖNERŐBŐL, és a két műszakos gyári melósból szellemi dolgozó lettem. Ennek ellenére bármilyen sikerem volt soha nem mondta (előtte se), hogy jól csinálom, vagy büszke rám. Mindig azzal jön ilyenkor, hogy ez a minimum, azok után, amit tettem. Ja, ő két egyetemet is otthagyott annak idején egymás után, nincs diplomája...

2) Apám pár éve hagyta abba a piálást. Előtte éjjel-nappal őrjöngött. Meg nem vert minket soha, de párszor rám borult az asztal, meg a fejemhez vágta, hogy hagyni kellett volna megd.gölni a kórházban, akkor nem tartanánk itt. Évekig súlyos beteg voltam gyerekként, rengeteg energiájukba és pénzükbe kerültem.

3) A testvérem a mindene, mert ő a fiú. Épp a napokban buktattam le, hogy drogozik.

4) Apám züllése megtette a hatását, anyám a nagy szerelmében szépen tönkre is ment. Most van egy idegrendszeri betegsége, amely stressztől jelent meg, és ami koncentrációzavarral és halláskárosodással jár. Nem gyógyítható.

5) Depressziós lettem meg pánikbeteg, mikor otthagytam az egyetemet, és apám még javába ivott. Azóta is önértékelési problémáim vannak.

2013. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Mikor a legjobb barátomnak(annak hittem),rengeteget segítettem neki,egy ideig nálam lakott,majd mikor hazaköltözött mindenkinek azt mondta,hogy sz@r volt nálam,nem fogyaszthatott annyi áramot,amennyit akart,keveset evett nálam......aztán mikor szembesítettem hogy miért beszél ilyeneket,letagadta,majd utána mégis bevallotta hogy igaz,holott ingyen befogadtam........

2. A mamámnál laktam általános iskolás koromban,nem engedett eljárni sehová,nem találkozhattam a barátaimmal,alkoholista volt,még könyvtárba sem engedett,dühkitörései voltak,4 évig éltem nála,volt fürdőszobája,de lavórban kellett mosakodni,mert azt mondta hogy volt nála csőtörés,és azóta elzárta a vitet(4 évig).

Anyunak sírtam hogy vigyen haza,azt mondta bírjam ki.

3.Elveszítettem az állásomat,egy évig dolgoztam ott,mentem haza,apu azt mondta,hogy menjek csövelni,ő senkit sem fog eltartani,elmúltam már 18 éves......

2013. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

-egyik reggel munkába menet, megtaláltam apósom holttestét az udvaron. Öngyilkos lett.

-terhes lettem, majd elvetéltem

-félidős kismamaként úgy megaláztak/felidegesítettek a férjem rokonai, hogy majdnem beindult a szülés, és én lettem beállítva mint szemétláda

-apu mondta, hogy hallotta a kórházban amikor azt mondták, hogy végstádiumban van

-másnap (egy hónappal a lányom 1. szülinapja előtt) meghalt 5 perccel azután, hogy eljöttünk a kórházból. Talán ez volt a legnagyobb pofon. :((

2013. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

10 év után megcsalt a férjem. Akiben minden hitem benne volt, szerettem, imádtam, gyereket szültem neki, szerelmes voltam.

Nem régi történet és nem tudtam feldolgozni most sem, nem is tudom hogyan fogom. Gyakorlatilag tönkretette az életem, a múltamat, a jelenemet és a jövőmet.

Nekem ez volt a legnagyobb pofon, mert erre soha nem számítottam.

2013. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

-Nem ertem haza kulfoldrol elbucsuzni haldoklo edesapamtol

Ra 10 evre ugyancsak nem ertem haza csak edesanyam temetesere.

-Mihelyt a volt ferjem megtudta terhes vagyok tole

Egyedul szultem egyedul voltam terhes o addig csajozott

elmenekult es soha tobbe nem hallottam rola nem is latta a gyereket aki mar 25 eves most.

-unokahugom ingyen lakott a lakasomban aztan csinalt egy mill adossagot nekem a kozmuvel es meg en voltam a szemet irigy amiert mertem szolni neki.

-Minden pofon az eletunkben arra szolgal tanuljunk belole Nem sajnalni kell magunkat hanem tanulni felallni es tovabblepni.

Igy jartaunk legkozelbb okosabban dontunk szeretunk valasztunk.

2013. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha belegondolok,a legnagyobb pofon az 1. szerelmem volt!

Megismerkedtünk,ő albérletben lakott,minden héten felutaztam hozzá,mivel én vidéken éltem,és szép lassan beleszerettem,úgy éreztem ő törődik velem,és nagyon szeret!

Aztán jött a rémálom.


Kiderült hogy van egy 4 éves kapcsolata,a nő idősebb volt nálam,ő mondta el,megkérdeztem hogy szeretkeznek e még,mivel együtt laktak,(főnővér volt,mikor én mentem,megoldotta,hogy pont azon a napon ügyelt,távolt volt),azt mondta,miközben rezzenéstelen arccal a szemembe nézett,hogy "csak le szokott sz.pni,nem több!"


Nekem ez nem pofon volt,hanem olyan,mintha teljes erőből gyomorszájon öklöztek volna......

2013. jan. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1 Volt egy barátnőm,aki lábtörlőnek használt és nem álltam ki magamért.Ez csak vonzotta maga után a többi baklövésemet,amiket persze mind nagyon megbántam és már jóvá is tettem őket,ahogy tudtam.

2 Régen sok olyan ember,barát eldobott magától,akikről azt hittem,fontos vagyok nekik.

2013. jan. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

20 évesen a férjem családja( akkor még csak jártunk de már komolyan) támadást indított ellenünk mert éreztük hogy komoly és minden elképzelhető módon közénk akartak állni. Holott tanult vagyok, jó családból származom, ő volt az első az életemben és lek.rváztak hónapokon át. Na ezt nehéz volt felfogni 20 évesen.

A másik hogy kölcsönadtam az imádott tesómnak és ő vert át életemben először.Hazudozott, nem adta a pénzt, holott ő neki kellett volna engem segíteni hisz 10 évvel idősebb.Na és mikor rájöttem hogy átvert az nagyon sz.r érzés volt.

Ezeket kihevertem és utólag azt mondom mások sokkal nagyobb pofonokat kaptak. Az életünk jó a férjemmel, és boldog vagyok.

2013. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem pofon volt hanem durvább.Még suliba jártam és akkor aznap ellógtam suliból,persze anyámékat egyből hívták hogy hiányzok.Mikor haza mentem meg lett tiltva hogy gépezzek.Akkor voltam tán 15 év körül.Mikor apám haza jött munkából és én gépeztem.Nem szólt semmit,csak oda jött a kutyának a láncával és a nyakamhoz szorította,felborított a székkel,elkezdett vérezni az orrom.Na ezt soha nem fogom elfelejteni,és megbocsájtani neki.
2013. jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!