Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert dobjátok el az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert dobjátok el az első szex után a lányt?

Figyelt kérdés
Miert fektettek energiát a becserkészésre ha csak egy szexre kell? Annyi elég h egyszer megvolt aztán kuka?
2016. nov. 25. 08:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

figyelj, ha már az elején nyilván való hogy csak szex lesz, akkor a lánynak is úgy kell hozzá állni, és nem fellázadni másnap.

És hogy miért?

mert testiségre vágyunk, de érzelmi elkötelezettségre nem.

nekem is volt ilyen nagy dolog.

25/F

2016. nov. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen pasik, ismerek én is. Amint "megvolt" egy nő, elveszíti az érdeklődését.


De nem minden pasi ilyen, a másik felül normális.

2016. nov. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ismerkedtél pár pasival,elég könnyen le lehet szűrni,ha nyitott szemmel jársz,hogy kinek mi a szándéka veled.Csak sok lányt olyan könnyű befűzni,hogy az döbbenet.Múltkor egy srác haverom mutatta a facebookos beszélgetéseit,hogy hogy ír rá lányokra és milyen könnyen bedőlnek a hülyítésének...jó lecke volt,azóta méginkább óvatos vagyok.Érezni egy pasin,hogy mikor van oda érted és hogy mikor akar csak szexet.Nem kell 5 perc után belezúgni valakibe,és akkor nem érhet nagy csalódás sem.Semmi meglepő nincs abban,hogy sok pasi csak szexelgeni akar és egyedül lenni.Nők között is vannak ilyenek,nem mindenki vágyik kapcsolatra,ezt fogadd el.

20L

2016. nov. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Talán olyan 2x megesett velem is életem során, hogy elhitette velem a pasi, hogy többet akar, közben dugtunk, azt csá, nem keresett többet.

Ha nincs szédítés, el tudom dönteni, akarok-e dugni, vagy sem.

Én pl nem vagyok az a fajta, akinek ígérgetések kellenek. Ha szexelni akartam, szexeltem, de a szédítés undorító dolog. Félrevezetés.

Így elérni valamit azért elég gerinctelen személyiségre vall.


Kiszűrni meg nem mindig lehet (többnyire ki lehet, de van, aki tényleg nagyon profi módon hazudja le a csillagokat.)

2016. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

Azért mert nagyon sok lány csak egy szexre jó és többre nem! Nem akarok bunkónak tűnni de sajnos ez az igazság...

"szép estét sok lány tud okozni, de szép reggelt kevesen"

2016. nov. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De mitől lesz olyan egy lány hogy csak szexre jó?
2016. nov. 25. 09:56
 7/17 anonim ***** válasza:
#5 és gondolod a pasik közül mindenki alkalmas komoly kapcsolatra..?Többségében nem,lagalábbis kevés akad,akivel terveznék hosszútávra.
2016. nov. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ezt èn sem ertem ffi lètrmre sem.. Nekem egy szex után jön a többi ès járok hozzá amig csak lehet (ha jó vele a szex)
2016. nov. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Rám meg pont mindig rámakaszkodnak, még ha én nem is akarok folytatást, és ha úgy is érzem, béna voltam, mint az állat.

Az emberek ilyenek, oda mennek, ahol nincs rájuk nagy szükség, mert az kiszemelt illető megvan egyedül is.

De hót ziher, hogy amint én kezdenék ragaszkodni valakihez, ő is csak egy numerát akarna.

2016. nov. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A komoly kapsoaltok is részben a szexről szólnak.

Azért érdeklődünk egy lány iránt, mert tetszik és ránézve jön az a romantikus gondolat, hogy de jó lenne megkúrni.

Aztán akiben ennél több is van, mert olyan a személyisége, érdeklődése, hogy baártság is alakul a két fél közt abból lehet komoly kapcsolat.

Egyébként én egy szex uátn nem dobtam el még lányt. Akkor tennék ilyet, ha menthetetlenül szar lenne az ágyban, de ha az is, adok neki egy két alkalmat, és próbálom irányítani, tanítani és edig ezzel még nem volt gond.

Tehát ha egy alkalom után ejtve vagy akkor annak két oka lehet. Soha nem érdeklődött irántad komolyan, azaz csak szexre kellettél, de nem is voltál valami jó az ágyban, mert ha csak szexre akarnak és jó vagy, jönnek még egy körre, meg mégegyre.

Igen van srác aki ilyen. Lehet szemétnek bélyegezni, de elsősorban a farka hajtja a fickókat. Mielőtt lefekszel egyel derüljön ki számodra, hogy lehet e ebből több is, mint egy kettyintés, vagy csak ennyit akar. És igen a srácok hazudnak is a szexért, és megjátsszák magukat, hogy azt dughassák meg akit szeretnének. Meg kell tanulni átlátni a szitán, mert lehet. És akkor nem törétnik ilyen, vagy nem túl hamar ágyba bújni, mert szerencsére sokaknak a tüelem nem erénye, és előbb koccolnak, mint hogy megkapnának.

2016. nov. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!