Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet kiheverni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiheverni egy "szakítást"? (szexkapcsolat)

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatban voltam egy sráccal évekig, de közben bele is szerettem. Tudom butaság, de így alakult. Most véget vetettünk a dolgoknak köztünk, viszont ami a legfájdalmasabb, hogy szerintem már más lány iránt érdeklődik. Hogyan felejtsem el? Hogy töröljem ki a gondolataimból? Bármit csinálok, eszembe jut.
2016. nov. 25. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
nem szerettél belé csak megszoktad
2016. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
én ezt férfiként írom de hogy képes valaki egy lányt évekig dugni úgy mint egy darab húst na meg te mért mész bele ilyenbe hogy így megaláznak?
2016. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha férfiként írod,akkor kit d..n az ember?Ne legyél álszent,manapság ez nagyon megrögzött divat lett.Nőkkel nem illik ilyet csinálni.
2016. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezért hülyeség a szexkapcsolat :D
2016. nov. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ti lányok nem akartok szexkapcsolatot, csak úgy alakul a srác részéről. És bene maradtok a szarban! A pasi rátok ún pár év után, és lelép. Ti pedig úgy érzitek beleszerettetek, pedig már Ti is untátok a pasit, de féltek az egyedül maradástól. állj a sarkadra, és keress magadnak egy olyan férfit, akivel élni szeretnél, és ha pár hónap után hasonló státuszba kerültök, ismét válts!
2016. nov. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy következő kapcsolattal.
2016. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!