Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye nem érez irántam semmit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem érez irántam semmit?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel "összejárunk", megbeszéltük, hogy mindketten csak szexet akarunk. Ő egyébként sem érzelmes típus és szerinte nem való neki egy rendes kapcsolat. Már egy jó ideje tartjuk ezt a kapcsolatot, szoktunk azért beszélgetni a találkák között, de nagy mélységekig azért nem ismerjük egymást. Pár napja nála aludtam, és ő máskor konkrétan elmenekül nehogy összeérjünk alvás közben, vagy pedig azt is kikerüli, hogy egyáltalán együtt kelljen éjszakáznunk, amit én nem is nagyon bánok. Most viszont összebújtunk, aztán elaludtunk és éjszaka többször arra ébredtem, hogy magához húzott, vagy odabújt hozzám. Ugye nem jelent ez semmit és szimplán csak szeretetre volt szüksége vagy érintésre? Ez az egész annyira megbolygatta a kapcsolatunkat, hogy másnap nem is tudtam hogy viszonyuljak hozzá. Megszakítsam vele még most a kontaktust?

2016. nov. 16. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele!
2016. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, szakitsd mwg es tord ezzel ossze, ha esetleg valoban erez irantad valamit :D


A legjobb lenne, ha leulnel vele ezt megbeszelni.

2016. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha te nem akarsz tőle semmit nem érdemes biztatni majd
2016. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!