Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Izgatna titeket néger...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Izgatna titeket néger sráccal lenni? Miért igen/nem?

Figyelt kérdés

2016. nov. 25. 22:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
Ha tudom róla hogy nem kapok el tőle semmit és használunk gumit is, akkor igen, a kontraszt es maga az egesz miatt én nagyon élveznék egy négerrel együttlenni. Lehet szidni, lepontozni, de nekem ez a velemenyem :) 21L
2016. nov. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Amikor 20 évvel ezelőtt bébiszittyó voltam NY-ban volt rá lehetőségem, eljátszottam a gondolattal de nem tettem meg. Valahogy ennyire a lehetőség kapujában már nem vonzott! De pl. Denzel Washingtont nagyon vonzónak tartom! N/42
2016. nov. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%

Jártam már ghánai fiúval és sokkal jobb volt mint a magyarokkal.Értelmesebbek,figyelmesebbek, az ágyban pedig meg sem közelíthetik őket a mini intimméretű magyar srácok.Ha megint szerelmes lennék egybe,szívesen járnék vele.Szexre bármikor jöhetnek(30 év alatt),azóta tudom milyen az igazi,jó szex mióta néger fiúval voltam. Sokkal nagyobb a vonzerejük,férfiasabb a kisugárzásuk,ők az igazi férfiak.Bocs fiúkák,de ez van,ezt bizonyítja az itteni sok sértődött,féltékeny felhangú hozzászólás is:-)

19/L

2016. nov. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
L...t a s...be, előző. A méretben igenis vannak magyar bajnokok is. Meg ez a hülye feminista Nekem volt ilyen - duma.....hagyjuk már!
2016. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Mert nem szeretem a nagyot se a vastag péniszt..
2016. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
6%
Én egyszer lesz*pnék egy négert, mert kíváncsi vagyok hogy belőlük tényleg kakaó jön-e ki.
2016. nov. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

nyalás szinten igen :)

mert egzotikum

(persze csak akkor ha jó teste van) :)

2016. nov. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

(tudom régi de ezekre a hülyeségekre muszáj írnom vmit xd)

"2-es;3-as"


2.: Neked az a nő már r.banc, aki nem veled fekszik össze, vagy egy veled azonos bőrszínű emberrel? Mert látszólag igen, és ez elég nagy probléma..


3.: Pontosan ugyanannyi nemi betegséget hordozHAT egy fekete bőrű ÁPOLT férfi/srác, mint egy fehér bőrű ÁPOLT férfi/srác. Sőt, egy ÁPOLATLAN fehér srácnál sokkal nagyobb az esélye hogy valamilyen nemi betegséget hordoz, mint egy ÁPOLT, és SAJÁT HIGÉNIÁJÁRA ODAFIGYELŐ fekete srácnál. Szóval csak megjegyezném, h attól senki nem lesz okosabb, vagy mittudomén hogy beírsz ide egy full rasszista megnyilvánulást, mert ezekkel csak a rasszista, előítéletes emberek értenek egyet, mert aki reálisan, előítéletek nélkül nézi ezt a dolgot, az nem fog egyet érteni valószínűleg egy ilyen igazából full "lényegtelen" rasszista megnyilvánulással.


És hgy válaszoljak az eredti kérdésre is.: Igen, már többször is volt erre példa, (illetve 2 évig volt egy fekete srác a barátom/párom). (és itt is megjegyezném, h "érdekes módon" egy nemi betegséget sem kaptam el, EGYIK fekete partneremtől SE.) 23/L

2022. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!