Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondja néhány pasi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja néhány pasi, hogy hízzak?

Figyelt kérdés

157cm/48kg vagyok,tehát egészségesen vékony,rendszeresen sportolok is,formás a fenekem,lapos a hasam,B-s melleim vannak.Tehát egész csinos lánynak gondolom magam.Mégis,néha olyan pasikkal ismerkedek,akik azt mondják,hogy jó lenne,ha híznék kicsit.Ilyenkor mindig megmondom,hogy én így érzem jól magam,ilyen "picin",más nő pont azért küzdd,hogy legalább hasonló alakja legyen...ők meg azt akarnák,hogy hízzak,persze akkor meg az lenne a baj,hogy miért nem vagyok vékonyabb.


Miért kezdenek nálam,ha nem tetszek nekik pont úgy,ahogy vagyok?Senki kedvéért nem fogok megváltozni,ha magamnak így tetszem.Miért nem kezdenek akkor teltebb lányoknál,ha az az esetük?Hozzáteszem azért ez nem gyakori eset,10 pasiból,aki ismerkedik velem,kb 8-nak pont így tetszem,csak zavar az a maradék néhány.

20L



2016. nov. 25. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt a maradék néhányat felejtsd el és érezd jól magad a bőrödben!
2016. nov. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
írtam privátot. :)
2016. nov. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 RRR ***** válasza:
100%

mert nekik a teltebbek jönnek be


ne foglalkozz velük

2016. nov. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

"nem gyakori eset,10 pasiból,aki ismerkedik velem,kb 8-nak pont így tetszem"

Akkor meg nem tök mindegy?...

2016. nov. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Én is hasonló adottságokkal rendelkezem, 158 centihez 45 kg társul, és bizony megkapom, hogy hízhatnék kicsit, pedig én jól érzem magam így.


Lehet, hogy akik kiszemelnek, arcra tetszel nekik, de alkatra nem, ezért kérik ezt.

2016. nov. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem én,hogy a teltebbek jönnek be nekik,de akkor mit akarnak tőlem?Milyen alapon akarnak megváltoztatni?Na mindegy,igazatok van,felesleges rajtuk rágódnom..:)
2016. nov. 26. 00:03
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy az emberek azt hiszik, mindennek ugyanolyannak kellene lennie. Ez egy csomó ember önképére is jellemző.
2016. nov. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

Ha szülsz egy gyereket, még neked is sok lesz amit a tükörbe látsz! :-)

Reméljük visszakapod az alakod! Te leszel a legszebb nő!

2016. nov. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 170 cm / 53 kg voltam, híztam 11 kg-t és a pasik mind dicsérik, hogy sokkal jobban áll ez nekem. Mondogatták, hogy vékony vagyok, ne fogyjak, azt nem, hogy hízhatnék, de miután felszedtem, nem is nagyon látszott, mégis jól állt. A titok abban rejlik, hogy egyesek pont a megfelelő helyekre híznak, egységesen, formásan. Én mégis le fogom adni, mert rettegek a kövérségtől, undorodom a zsírtól magamon (izmot szeretnék). Szerintem az a fontos, hogy te szépnek lásd magad, semmiképp se másoknak akarj megfelelni! Senki nem mondhatja meg, hogy neked mi áll jól, hogy kéne kinézned, mert ez a te tested, te rendelkezel felette. A legtöbb ember ilyen, mindenbe beleszól, jobban tudja, a saját ízlésére akar formálni. Szerencséd, hogy te csak ilyen kevesekkel találkoztál és volt elég önbecsülésed elutasítani őket. Se szeri, se száma a sok bizonytalan, önbizalomhiányos nőnek, akik mindig azon aggódnak, hogy megfeleljenek az összes embernek, tönkre is tudnak ebben menni, ha úgy érzik, hogy nem sikerül. Ne bosszankodj, helyesen cselekszel, csak így tovább!
2016. nov. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Mert ijesztő egy csontkollekció és szúr is ha rád fekszenek a férfiak.


Természetesen nem zsírosodni kellene hanem izmosodni. Keress egy hot iron edzést és kezdj el edzeni.

2016. nov. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!