Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm előző barátjának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm előző barátjának nagyobb volt, fogja élvezni velem?

Figyelt kérdés
Még nem feküdtünk le, de mesélte hogy az előző barátjának 20 centis volt. Nekem csak 16 cm, szerintetek ez túl kicsi lesz neki?

2016. nov. 26. 11:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hogyne.
2016. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért kíváncsi lennék arra a beszélgetésre, amikor ismerkedős szakaszban szóba hogy az előző palijának mekkora farka volt.
2016. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hogy ezt minek mesélte el neked.

Hogy utànna rosszul érezd magad?

Egyik pasimnak se neséltem el hogy az előző baràtomnak mekkora volt.

2016. nov. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Te kérdeztél rá??
2016. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem, oszintén: nem. Nekünk is van olyan, hogy az exnek szűkebb puncija volt, szép emlék de kit érdekel.
2016. nov. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Exemnek nagyobb volt mint a mostani páromnak.. Exemmel soha nem volt jó a szex mindig fájt. Mostani párommal meg olyan szinten élvezem hogy nem is tudtam eddig hogy a szex lehet jó is és nem csak nyűg... Szóval nyugi biztos élvezni fogja... 22 L
2016. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mi ezt honnan tudjuk?? Istenem...

Lefekszetek oszt majd kiderül!

Tudod nem a méret a lényeg,de azt hiszem ez már le lett írva kb 1000-szer!!!

2016. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Exemnek nagyobb volt mint a mostaninak. Es a mostanival jobb mert exemmel neha ereztem h fáj. Tul nagy volt hozzam.
2016. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
előző palijának 22/6 volt, nem h nem élvezte hanem fel is szakadt elég gyakran, a nőgyógyász mikor meglátta kérdezte mikor szült.. szted h nézett ki? ráadásul a tag egy idióta volt, szárazon is betolta abba a kis lyukba amibe nedvesen a kisujjam vége is alig megy be.. nekem 18/4, isteniti, szal ne aggódj, a kisebb néha jobb :) engem meg nem frusztrál mert volt akinek meg nagy voltam..
2016. nov. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

hogy derült ki? miért hoztad szóba?

vagy ő hozta szóba? Ha a csaj hozta szóba, kerüld el messziről...

2016. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!