Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm előző barátjának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm előző barátjának nagyobb volt, fogja élvezni velem?

Figyelt kérdés
Még nem feküdtünk le, de mesélte hogy az előző barátjának 20 centis volt. Nekem csak 16 cm, szerintetek ez túl kicsi lesz neki?

2016. nov. 26. 11:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Aha. Itt mindenkinek 20 centis. Maradjunk annyiban, higy erősen el van az túlozva.
2016. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Exemnek nagy volt (18 körül), és kb. minden szex fájt, főleg, mikor durvult is.


A páromnak max. 15, de lehet kisebb és baromira élvezem, ő is szeret vadulni, viszont megteheti, mert a gyönyörtől nyöszörgök, nem az égető fájdalomtól.

2016. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 János Gilján ***** válasza:
100%

Hülye kérdésre már érkezik is a hülye válasz:


Nincs esélyed a 20 centis gépágyú ellen a kis 16-os nunaszaggatóddal! A legjobb, ha még a szex előtt inkább szakítasz, nehogy el kelljen viselned utána a szégyent! Mivel a farok mérete egyenes arányban áll a férfiassággal, kijelenthetjük, hogy a párod exe bizony 25%-al férfiasabb volt nálad. Te csak egy pelyhes kiskacsa vagy a tesztoszteronszagú termékenyítőgéphez képest, így sajnos vesztettél... :(


Bár a teljes igazsághoz az is hozzátartozik, hogy én is 16 cm vagyok, és a méretemmel még sosem volt gond sehol. A szerencse fia vagyok! ;)

2016. nov. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szóval anyukádnak a szerencsével volt viszonya...

Apukád tudja ezt, Jani?

2016. nov. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 János Gilján ***** válasza:
Ez a nagy családi titkunk! Remélem sosem tudódik ki! ;)
2016. nov. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!