Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak titeket felizgatna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket felizgatna egy ilyen szituáció? Vagy ez kevés?

Figyelt kérdés

Röviden írtam most itt egy gyors kitalált történet szerűséget.


Ti mit gondoltok mind erről? Szerintetek ez izgató lenne?


Vagy nagyon gyenge próbálkozás?


Átölelem, érzem a szorítását, a keze a derakomon. Lehelete a nyakamat csiklandozza. Belélegzem az illatát. Lassan elengedem és felnézek rá. Rám mosolyog, arcán megjelenik az apró gödröcske. És szemei élénken csillognak. Nem bírok magammal. Azonnal rávetem magam. Vadul csókolom, nem lágyan, gyengéden. Ez most mindent elsöprő, vad és állatias. Végig simítok kezemmel borostás arcán. Érzem, hogy megmarkolja a tarkómat majd a hajamat hátrahúzva "kényszerít" arra, hogy behódoljak neki. Megadom magam és átveszi az irányítást. Alsó ajkamba harap, a számba morog. Elenged és keze a testemen kalandozik. Közel húz magához. Szinte eggyé olvadunk. Érzem az erős szívverését, a melkasa a mellemhez préselődik, izmos karjai körb ölelnek, ágyéka nekem feszül és érzem a merevedését. Kezem elindul lefelé, végig a melkasán, a hasán, megállok a köldöke vonalánál és simogatom. Közben tovább csókolom, kicsit kapkodjuk a levegőt, ezért megszakítja a csókot. Rám néz, szinte perzsel a tekintete és zavarba ejt. Mégis..a kezem lejebb siklik és végig simítok a farkán a nadrágján keresztül. Simogatom...megpuszilom az állát. A másik kezemmel a tarkóját cirógatom. Behunyja a szemét és arc vonásai megkeményednek. Szuszog, érzem a mentolos leheletét. Lábujjhegyre állok és a fülébe suttogok. Elmondom neki mit szeretnék, hogy mitcsináljon majd velem. Aztán beleharapok a fülébe, a nyakát csókolgatom majd kezem ami a farkát simogatta abba hagyja a kényesztetést...


19L



2016. nov. 26. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Nem hinném

Ez kevés

Édes kevés

2016. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Ez kevés sajnos.
2016. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

... az első két sort olvastam csak el. Én egy mosolynak már nagyon tudok örülni ( persze nem izgat fel ), nemhogy... szóval már ennyi is igen. Van egy pár ok amiért elég alacsonyan van nálam ez a szint. :) Úgyhogy nem nehéz.

22/f

2016. nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Van még mit csiszolni az írásodon, nagyon tört a ritmusa, olyan mondatok is szét vannak szedve külön mondatokra, amiket egy vesszővel, gondolatjellel is be lehetne szúrni. Át tudnám írni frenetikusan, de nincs már hozzá energiám. Egyébként kezdésnek nem rossz írás, de fejlődnöd kell még. :)
2016. nov. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Megpályázhatnál valami szépirodalmi díjat. Jókai ehhez képest kismiska.
2016. nov. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

Sztem sok a rizsa

Nem kell ennyi körítés

Másra használd a szád!

39f

2016. nov. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nagyon tetszett, felizgatott. :)
2016. nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem értem. Én lennék a férfi a történetben, vagy csak a szemtanúja lennék az eseményeknek?

Ha én lennék a szereplő, akkor nyilván(szövegértés), ha pedig csak néző akkor az helyzettől függ, de valószínűleg igen.

2016. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

logikailag nem jó, és nem lehet követni, mi történik. nem akciófilm ez, hogy csak annyi legyen kivehető, hogy piff-puff :)


szóval egymással szemben álltok. aztán ráveted magad. aztán ő elenged...


sok a nem ideillő részlet. mentolos lehelet, vad és állatias. miközben még mindig csak álltok, és effektíve nem sok minden történik... vadul, nem lágyan. az ugyanaz.


emellett futtass le egy helyesírásellenőrzést, ha közönségnek szeretnél írni. kényeztetés.


szerintem amúgy inkább a romantikus elképzelésűeknek jöhet be, aki szerelmet keres, nem kifejezetten szexre akar hangolódni.

2016. nov. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köfcsi a vávaszt utcssó koppenteló.
2016. nov. 27. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!