Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lanyok akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lanyok akiknek bejon ha egy fiunak vannak feminisebb vonasai?

Figyelt kérdés

Egy magas vekony srac vagyok es teljes mertekben hetero, de azt veszem eszre hogy tobb fiunak tetszem mint lanynak.

Mar megkaptam azt "bokkent" hogy feminibb vagyok mint egy atlag fiu, es en be is latom.

Vannak olyan lanyok akiknek bejon ha egy fiu erzelmes es nem annyira ferfias (nincs pocak nincs sok arcszorzet stb)

Visszajelzesek alapjan nem vagyok ronda srac, es leginkabb a szemem/szempillam/szemoldokom dicserik es a szamat.

Es mindig az aranyos cuki jelzoket kapom meg.

Tobbet is tudok irni ha szukseges meg info.


2016. nov. 27. 13:22
 1/3 NorRika válasza:
Igen vannak,csak találd meg őket :)
2016. nov. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak, egyébként én is ilyen vagyok, bár ez így látatlanban elég nehéz. A dolog nagyon függ az összképtől :)

Ha javasolhatom, keresd az animés lányokat. (Mindjárt kapom a gyűlölködő kommenteket emiatt...) Szerintem közöttük nagyobb eséllyel találsz ilyeneket. :)

2016. nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Feminisebb, feninibb? :D Úgy kell mondani, hogy femininebb.


Ne használj idegen szót, ha nem vagy benne biztos, hogy jól használod. Mondhatod azt, hogy nőiesebb.

2016. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!