Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan férfi aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi aki (szinte ) bármilyen nőt el tud csábítani? Vagy inkább van akinek több a sikerességi aránya?

Figyelt kérdés

2016. nov. 27. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Már miért ne lenne?
2016. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem. A nőknél sikeres férfiak titka nem az, hogy megkapnak minden nőt, hanem hogy sok nőnél próbálkoznak.


Milyen az átlagos viselkedésű férfi? Oda mer menni BÁRHOL egy ismeretlen lányhoz kezdeményezni? Nem. Ha meg évente egyszer igen és elutasítják, akkor megint elveszti a kedvét jó ideig.

Mit csinál mondjuk egy az előző félős férfihoz hasonló kinézetű srác, aki sikeres a nőknél? Azt hogy leszarja, hogy hányan utasítják el. Egy este a diszkóban odamegy mondjuk 5 csajhoz. Vagy 10-hez.

Meg egy héten is odamegy nappal mondjuk a buszon/utcán/boltban/suliban/munkában 5 csajhoz. Vagy 10-hez. És addig csinálja, amíg nem lesz valami.

2016. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez a második válasz tetszik egyébként.
2016. nov. 27. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze.Amelyik jó képű,vagy kigyúrt,vagy olyan jó a dumája hogy azt mondja amit a lányok hallani akarnak,de fele sem igaz és át veri őket. Ám van 1 amelyik mindegyiket veri.Amelyik pénzes még csábítania sem kell,jönnek maguktól csak választani kell.Persze mondanom sem kell hogy javarészt ez is átveri a nőket,hisz a pénzéért megteheti kap másikat lazán.
2016. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én mondjuk az vagyok(tudom és nagyképű is).

Jóképűnek tartanak a nők, sportos alkatom van, lent is el vagyok látva(megy a duma, hogy őket ez nem érdekli, de higgyétek el, hogy ez csak mese, szeretik a nagyot), nem keresek rosszul, megnyerő személyiségem van, humoros vagyok és úriember, nem beszélek ki senkit név szerint (ez nagyon fontos).

Először én is a nagy számok törvénye alapján játszottam, aztán rájöttem, hogy a jóképűség azért nem minden, tehát nagy előny, de ha balfarok módjára viselkedsz, akkor pillanatok alatt repülsz.

Idővel meg és kiismertem őket, mára már nem téma, tehát azért megéri legyeskedni, ha nem is sikerül mindig, mert lehet tanulni a hibákból(ami hatalmas közhely, de nem lennék itt, ha nem így gondolkoztam volna).

Természetesen nem azt mondom, hogy 5 perc vagy akár egy este bemászok a fejébe bárkinek, de lassú víz partot mos alapon mindig sikerült megfektetnem. Legrövidebb idő kb 2 perc volt, leghosszabb másfél év :)

2016. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

"Mit csinál mondjuk egy az előző félős férfihoz hasonló kinézetű srác, aki sikeres a nőknél? Azt hogy leszarja, hogy hányan utasítják el. Egy este a diszkóban odamegy mondjuk 5 csajhoz. Vagy 10-hez.

Meg egy héten is odamegy nappal mondjuk a buszon/utcán/boltban/suliban/munkában 5 csajhoz. Vagy 10-hez. És addig csinálja, amíg nem lesz valami."


Ez marhaság. Ez nem a sikeres srác receptje, hanem a kétségbeesetté :P

Sikeres srácnak tartom magam, persze nem mondom, hogy bármelyik nőt meg tudnám szerezni, de akit eddig nagyon akartam, azt sikerült elóbb-utóbb :P És nem úgy, ahogy te írod, hogy egy este ráhajtok a fél szórakozóhelyre, hátha abból összejön egy...

Inkább megválogatom, kire hajtok rá, 1-2, nagyon max. 3 csajhoz megyek oda egy este, de ha megválogatod és figyelsz egy kicsit a csajokra nagy eséllyel már az első be fog jönni :P Nem pedig kétségbeesettként tapadsz mindenkire akinek puncija van lol

Egyébként meg olyan is volt már, hogy 0 csajhoz mentem oda. Ő jött oda hozzám :D

A tuti recept az, hogy el kell hitetned a csajjal, hogy te vagy a főnyeremény, és neki kell hajtania érted :D Persze ez nem mindig jön össze (azért kb 70%ban összejön), ha igen, annál jobb, ha meg nem, akkor meg maradnak a szokásos módszerek :P

18/F

2016. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég egyhez odamenni csak épp jól kell választani.Akik ismerik a nőket nem nem olyan nehéz.Alapvető mindig a nő választ csak észre kell venni melyik az és ha neked is bejön sima ügy.
2017. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!