Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgultam fel ennyire ezen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgultam fel ennyire ezen?

Figyelt kérdés

Eddig is tudtam magamról hogy lábimádó vagyok. De tegnap barátnőm lábait kentem krémmel (szokta kérni hogy kenjem már be, meg masszírozzam kicsit), és mivel én minden alkalmat megragadok hogy simogassam nincs ellenemre sosem ez.

a vádlijánál jártam, mikor felemeltem a lábát, és elkezdtem a talpát kenegetni, lábujjai között stb. olyan kemény lett a farkam mint a kő, másik lábát is megfogtam, arcomat a talpaira tettem, közben vertem a farkam, majd puszilgattam, és picit megnyaltam a lábujját, és kb egyből elmentem.

Mint írtam lábimádó vagyok, de ilyen szinten még nem izgatott fel soha.

Tény hogy mivel piros betűs ünnepek voltak, nem szexeltünk 1 hete kb már.

25 éves vagyok, azt hittem kezdem kinőni a lábimádatot...

Megjegyzem: csak az ápolt lábakat szeretem, ha büdös, izzadt stb meg hosszú nap után egyből nem szagolgatom soha, és akkor nem is izgulok rá fel. Akkor gusztustalan.

De mikor ki van festve pl, megmosva, bekrémezve...hmmmm akkor begerjeszt...



2016. nov. 28. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Én nagyon hamar el tudok élvezni egy szép lábikotól De én imádom szagolgatni amikor izzadt:P Úgy még jobban felizgat! És ha ki van festve a köröm!
2016. nov. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy kicsit hihetőbb történetet találj már ki.
2016. nov. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez tegnap este történt, nem kitalált story. :D
2016. nov. 28. 08:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki voltál éhezve. Ez még jobban fel izgat. Ha nem bántasz a vágyaddal senkit akkor azzal nincs semmi baj. Nem értem miért akarod kinőni. Ne fojtsd el éld ki azt majd megunod max :D
2016. nov. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg vannak szép, gyönyörű női lábak, talpak, ki nem szeretne ha a párja ápolt,tiszta szó.... igényes. Ezt én is étterem!!!

Sokkal kívánatosabb egy nő ha ápolt és jobb feléje közeledni!!:)

Persze mi is férfiak.

2016. nov. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok lábimádó, de a feleségem aranyos kis lábikói engem is képesek tűzbe hozni.
2016. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes, élvezd annyit, amennyit csak lehet. A barátnőm és a későbbi feleségem lábát én is puszilgatom, amikor hazaér a munkából akkor nagyon szereti, mert elfáradt a nap végére. Akkor is nagyon szexi, nem izzadt, próbáld ki Te is.
2016. dec. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

" Akkor is nagyon szexi, nem izzadt, próbáld ki Te is."

És akkor ketten fogjátok puszilgatni a feleséged lábát, 7-es? :-))

2016. dec. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!