Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak a jóval idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a jóval idősebb (40-60) nőknek jövök be?

Figyelt kérdés

25 vagyok, fekete haj, borosta, sportos alkat, 178 magas.

NEM csajozni írtam ki a kérdést, hanem azért, hogy miért nem érdeklem a korosztályom?

Az van, hogy munkahelyen is pl a korosztályomat nem érdeklem, átnéznek rajtam, míg az idősebb nők, szinte minden reggel bókolnak, mosolyognak rám, beszélgetést kezdeményeznek, dicsérnek stb.

Most épp van barátnőm, de mikor nem volt akkor is a tőlem fiatalabb vagy velem hasonló korosztály szinte totálisan semminek nézett.

Akik meg kvázi anyám lehetne, ők pedig folyamatosan "jeleket" (ha ezek azok) küldenek felém.

De nem csak munkahelyen. Utcán stb is.

Míg aki fiatal és hozzám való lenne, azok pedig rám se pillantanak, totál közömbösek felém.



2016. nov. 28. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet idősnek nézel ki.
2016. nov. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a mai fiatal lányok(tiszt.kiv) alapból beképzeltek,nagyképűek,el vannak szállva maguktól.Nem kedvesek ők senkihez.Az idősebb korosztály meg más világban nőtt fel,ők mindenkinek megadják a tiszteletet,mindenkivel udvariasak.Őket még erre tanították a szüleik.Szóval nem vagy te különleges helyzetben,a mai agyonmagasztalt fiatalok mindenkin átnéznek,mindenkivel lekezelőek,mert ma ez a divat.Az idősebbek meg mindenkire mosolyognak,mindenkit dícsérnek.Hozzám is kedvesek az 50-60 éves nők,pedig kétlem,hogy bejönnék nekik mivel én is lány vagyok.
2016. nov. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

alighanem igazad van utsó. hasonló dolgon agyaltam én is, hogy anno ennyire más volt a világ.

fura is volt, mert nem szoktam így "ránézésre" ennyire bejönni bárkinek is.

2016. nov. 28. 10:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg az a helyzet, amit elottem irtak. Pedig jol nezhetsz ki.
2016. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

szerintem átlagos vagyok, vagy még átlag alatti :(

de köszönöm a válaszokat. :)

2016. nov. 28. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!