Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a legújabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legújabb hivatalos adatok szerint a pénisz hossz világ átlag 13,12cm az európai is 14-15cm mégis sokan leszólják ezeket a méreteket?

Figyelt kérdés
Azt nem értem hogy az átlagos méretet miért szólják le sokan? Ráadásul egy másik szintén hivatalos kutatás szerint a nők 85%-a elégedett a partnere méretével. Tehát elvileg ezekkel a méretekkel nincs is semmi baj nem? Vagy rosszul gondolom?

2016. nov. 28. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
De itt a GYK-n 23cm-nélkezdödnek a fiuk.
2016. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A felmérések szerint Magyarországon a legnépszerűbb autó a Suzuki meg az Opel.

Mégis szó nélkül lecserélné egy Ferrarira.

Ennyi.

2016. nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

jó és szeritned mi alapján állították fel ezt a világi statisztikát? Te komoylan elhiszed azt hogy ez a pontos átlag? Hozzád hány tisztviselö ment oda hogy "kezicsokolom mérje már meg hogy mekkora a farka mert statisztikát készitenénk..."

Ezt valaki kitalálja hogy ma éppen ekkora és a sok hülye meg elhiszi... kb napona változik mint az euró árfolyama

2016. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nincsen azzal baj, azzal van baj hogy ennyire fel vannak rajta akadva. (Nem, nem érdekelnek a "de a nők" kezdetű hülyeségek.)
2016. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

Az szólja le, aki nem normális és akinek halvány lila gőze nincs a jó szexről.

Akinek annyi tapasztalata nincs, hogy a jó szexet nem a pénisz mérete határozza meg, hanem maga az ember, illetve a hozzáállása.

Nekem volt már több pasival is dolgom és ki merem jelenteni, hogy az átlagos (14-15 cm) mérettel rendelkező pasikkal sokkal jobb volt a szex, míg akiknek 20 cm közelében volt, vagy akkora, ők egyértelműen nem voltak jók az ágyban, vagy nem voltak rosszak, de meg sem közelítették az átlagot. Sőt, volt extrém kicsi méretű pasival is dolgom intim dolgok terén, de őrülten jól nyalt és imádtam vele lenni.

Meg aztán azt is tapasztalatból mondom, hogy az átlag mérettel leginkább maguknak a pasiknak van bajuk és nem a nőknek. ;)

2016. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De akkor is átlagosnak a 13-16cm szokták írni mindenhol. Ami azért simán hihető.
2016. nov. 28. 19:36
 7/15 A kérdező kommentje:
Hármasnak írtam. Az lemaradt.
2016. nov. 28. 19:38
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

Persze, hogy hihető.

De a méret csak egy szám. Nem ez fogja eldönteni, hogy valakivel jó-e a szex, vagy sem. Csak ezzel sokan nincsenek tisztában.:)

2016. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. 5# Neked külön köszönöm a részletesebb választ.
2016. nov. 28. 19:39
 10/15 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy az csak egy szám. Szerintem a legtöbb nőt nem a centik teszik boldoggá. Azt nem értem, hogy miért szólják le sokan az átlagot. Elvileg azért átlagos valami mert abból van a legtöbb.
2016. nov. 28. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!