Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem bírom ki elélvezés nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom ki elélvezés nélkül ha a csaj átveszi az irányítást szexben. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Szex közben észrevettem hogy ha a mozgást nem teljesen én koordinálom akkor nem bírom és elévezek. Úgy értem hogy ha a csaj a csípőjével rásegít, egyszerűen előjön belőlem az azonnali elélvezés. Nagyon rövid ideig bírom csak, ha a csaj nem áll le a mozgással akkor végem. Nem vicc, tényleg. Ha én irányítok és ő nem mozog akkor hosszan tudom kefélni, de ha ő is beindul akkor nem tudom kontrollálni magam. Mit lehet tenni?

Nem sok exem volt az a mozgékony típus, így mindig "én dolgoztam" és ehhez is vagyok hozzászokva. Emiatt lehet hogy egyszerűen nem bírom ki ha ő is durván elkezdi mozgatni a csípőjét? Szépen gyakorolva hozzá kell szoktatnom magam a dologhoz? Tanácsokat légyszi.



2016. nov. 29. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy újszerű érzést kelt az hogy olyan törénik a farkaddal ami eddig nem volt, ezért élvezed Ennyire. Ha tovább szeretnéd bírni hozzá kell szoktatnod magad a dologhoz.
2016. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor volt, hogy a célhoz közeledve pózt váltott a nő és én már nem tudtam visszatartani és eldurrantam, de sz@r volt nekem is (nem tudtam folytatni) meg neki is, mert nem jutott a végére.

Ma már akkor tudok igazán jót élvezni, ha valaki kézzel vagy orálisan kielégít (mivel nem érzelmi kapcsolatban, csinálhatja nő is és férfi is...)


F

(Két házasság és évtizedek után)

2016. nov. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!