Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más fiúknál hogy van ez szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alonelyman kérdése:

Más fiúknál hogy van ez szex közben?

Figyelt kérdés
én mikor beteszem a lánynak és kezdődik a dugás akkor kb 1-2percig érzem hogy jó de utána már semmit sem érzek csak tolom ki-be, ki-be közben látom a lány arcán,hogy neki jó,és néz rám,hogy nekem is jó e? ami kínos mert nekem nem,én már alig várom hogy vége legyen,mert nem érzek közben semmit csak mikor elélvezek.Másoknál hogy van ez? dugjátok a csajt félórán át és közben nektek is jó, ti is ugyanugy élvezitek mint a csaj?
2016. nov. 29. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Naná, hogy jó érzés, ahogy végigsiklik a nedves puncijában a farkam.
2016. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de meddig jó? ha 20percig dugod akkor 20 percig végig?
2016. nov. 29. 17:02
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze. El nem tudom képzelni, hogy nem érzel semmit.
2016. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
sajnos nem, és az a kínos ha a csaj ezt észreveszi és közben kérdezi,hogy neked is jó? én meg kénytelen vagyok hazudni, különben kizökkentem őt
2016. nov. 29. 17:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Mikor kutyába tolod neki, és már nagyon nedves/tág, akkor kicsit dőlj meg balra, vagy jobbra, és akkor már feszülni fog. 27/f. Vagy válts pózt..
2016. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
utolsó egyik pózban sem érzek semmit csak mikor beteszem elején. irigylem a többi férfit akinek végig jó de nem is értem azok hogy bírják olyan sokáig ha élvezik?
2016. nov. 29. 17:19
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyszerű: önkontroll. Néha megesik, hogy 15 perc után elélvezek, de általában fél órát simán bírok szeretkezni. És ebben van gyors, lassú tempón át minden.


Megkérheted a barátnőd is, hogy lovaglóban mozgassa körkörösen a csípőjét. Vagy keress olyan pózt, amelyben jobban súrlódik a makkod.

2016. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mondom feszítsd bele a farkad..
2016. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az előzőek jókat írtak, annyival egészíteném ki őket, hogy a tempót is váltogasd, néha lassulj be, néha gyorsíts be, keményíts be. ne végig ugyanazon a fokozaton kúrj
2016. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 RoseTyler ***** válasza:
Kérd meg a csajt, hogy szorítson rád néha.
2016. nov. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!