Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők és férfiak véleménye is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak véleménye is érdekel. Páromat nagyon vonzza a 2nő égy pasi felállás. Ti férfiak, így belemennétek a 3asba? Tovább lent

Figyelt kérdés

Én biszex vagyok, tehát voltam már nővel. De csak ugy mennék bele a 3asba, mivel szeretem a páromat, hogy én lennék elötte a lánnyal,de ő nem lehetne vele, csak velem. Mert nem tudánám elviselni hogy elöttem hozzáér a lányhoz, vagy kényeztetik egymást.

Ez nagyon önző a részemről?

Illetve ti férfiak, így belemennétek a 3asba?


2016. nov. 30. 15:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Én ugy gondolom egy kapcsolat 2emberről szól, nem többről.

Tudom magamról hogy sokkal több mindent megteszek és élvezek az ágyban mint a legtöbb nő.

Viszont nem bizom magamban eléggé ahoz, sem annyi erőt nem érzek magamban, hogx végignézzem ahogy a párom egy másik nőt kielégit, vagy forditva!

2016. nov. 30. 17:06
 12/12 anonim ***** válasza:

A feltételed abszolúte nonszensz! :)


Most vagy mindhárman mindenkivel, vagy akkor már minek?

2016. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!