Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 éves lány,18 éves fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány,18 éves fiú felállás problémás?

Figyelt kérdés

Van egy elsős(kilencedikes) lány,aki nagyon tetszik,csak félek,hogy majd furán fog rám nézni,ha próbálkozok,mert én meg végzős vagyok.Sokat hallottam már,hogy ennyi korkülönbség már sok.Tényleg sok,vagy még elmegy?

18/F



2016. szept. 8. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha várnál a szexel éveket akkor hajrá :D
2016. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neken egyaltalan nem lenne fura. De ha a lanynak Sem, akkor is rajtatok kivul kindenkinek. En us egy 4 evvel idosebb sracba szerettwm bele, de mar lemondtam rola...
2016. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat h 14 éves összejött 20 évessel, es meg mindig eggyutt vannak. Szerintem nem sok korkulombseg☺
2016. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem a 4év a sok, szüleim között pl 8 év van, hanem hogy te 18vagy ő meg még csak 14, gyerek, ha pl a faterjának nem jössz be egy hivás a rendőrségre s mész a sittre kiskoru megrontása miatt :D de szerintem a lány szemében nem lesz sok
2016. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!