Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a legideálisabb környez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a legideálisabb környezet az első alkalomhoz?

Figyelt kérdés
Milyen különleges helyszín a legjobb ahol el lehet veszíteni, és milyen "körítés" kell hozzá?
2016. dec. 1. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor én vesztettem el akkor a szobában voltunk zenénvel meg gyertyákkal nagyon hangulatos vilt de gyorsan rájöttem hogy nekem ez nem jön be nem vagyok romantikus alakat 18L
2016. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pl. egy hotelszoba, vagy otthon amikor nincsenek otthon a szülők, és garantáltan váratlanul sem érhetnek haza.
2016. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ennél már csak az jobb, ha váratlanul mégis haza jönnek. tuti felejthetetlen élmény lesz.
2016. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Áhh, az igazi egy park, vagy buszmegálló tökrészegen.
2016. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Wow, vannak akik ennyire rákészülnek?

Én a srác lakásán vesztettem el, semmi gyertya, virág, fények. Csak egy szép duplasajtos margarita pizza az "esemény" után. Nem is vágytam volna többre, semelyikőnk nem volt romantikus alkat.

2016. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nem egy vasúti erdőben januárban!

Ennél tényleg BÁRHOL jobb!

2017. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem megy szép nyári meleg éjszaka, discó után egy parkban a padon ... isteni!
2017. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!