Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bennetek milyen érzések...

Bennetek milyen érzések kavarognak, amikor első munkanapotokra készültök lelkiekben?

Figyelt kérdés

Március óta itthon vagyok,mit munkanélküli.Előtte is voltam itthon már több alkalommal.Sajnos!Annyira izgulok,hétfőn kezdek!!Hogyan nyugtassam le magam?Félek,milyen lesz,belejövök-e,ez emberek milyenek lesznek??!!

Annyi kérdés kavarog bennem!Tudom,természetes érzés,de nagyon izgulok!!Ti hogy álltok ezzel?



2012. jún. 23. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én annak örültem anno, hogy végre fizetést kapok majd. 15 éve dolgozom, még az első munkahelyemen.
2012. jún. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én utálom az első napot.. sőt.. az első napokat.. nagyon nehezen nyílok meg és oldódom fel új, ismeretlen társaságban és nehezen illeszkedem be egy már össze szokott társaságba.. azt mondják a cigi segít barátokat szerezni a szünetekben, de én nem dohányzom .. :D de a hideg is kiver ha arra gondolok h értetlen leszek, a másikat hátráltatom stb. stb.. szóval nem vagy egyedül.. amikor 6 -ra kellett mennem 4-kor keltem és lehet nem normális de halál félelmem volt :D :D bárhol lettem volna csak ne kelljen bemenni az első napra.. :D sok sikert neked.. :)
2012. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tetmayer Lajos ***** válasza:
95%

Nem sokat dolgoztam még rendes munkahelyen, de olyankorra arra gondolok (bármilyen nevetséges is): ők is büdöset szarnak, nem különbek semmivel.

Arra gondolj, hogy lehet hogy 1-2 év múlva te leszel ott a legértékesebb ember.

Arra figyelj oda hogy feküdj le időben, reggel meg dönts be egy nagy adag kávét, reggelizz, így nem leszel sem kimerült, sem éhes a melóban, tudsz koncentrálni, nem járatod le magad az első alkalommal.

2012. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia! Mostanában belenyúlok a tutiba. Március 5! óta a harmadik helyemen vagyok,mert kikezdenek. van ahol azért,mert munka után tusolni megyek,hogy ne utazzak izzadtan hazáig(nyomdázok). Volt ahol azért bántottak,mert nem lehetett velem VV-ről meg egyéb butaságokról pletyizni. Meg kicsit alter vagyok(darkfolk stílus),meg az is baj;hogy könyvtározok.... Mostani helyemen a párom származása a baj (ománi,de néger...)úgyhogy vegyes érzelmekkel indulok útnak. Lehet mellékelni fogom a nyomdát,ha ekkora a sötétség...
2012. júl. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
még valami.... 17 éve vagyok a szakmában. az elmúlt 2,5 évet inkább egy multinál húztam le(fröccsöntés),de az csődöt jelentett. szerintem megyek vissza multizni,amint lehetőségem nyílik erre. irodába soha többé,ott a szibarita lét megfertőzi a jónépet. fizikai meló és soha többé íróasztal táncoltatás. sokkal hónaljszagúbbak a szellemiek....
2012. júl. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!