Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális dolog? Van, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog? Van, aki még nem szereti?

Figyelt kérdés
Nem szeretek szex után "bújni", ölelkezni, meg egyéb hasonló dolgokat csinálni. Jobban szeretem, ha a pasi szépen békén hagy, nem ér hozzám, elmegy, vissza ül gépezni, stb...engem meg hagy pihenni, idegesít, ha még utána hozzám akar bújni, meg szuszog ott mellettem. Szerintetek ez mitől van? Illetve mennyire "normális" dolog?
2016. dec. 2. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Istenem, azt hittem egyedül vagyok! :D
2016. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám nem normális dolognak. Van aki nem bújós, de attól még szereti a társát. Remélem, hosszútávon nem lesz ebből gond.
2016. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom fut egyből zuhanyozni, aztán teregetni meg a fene tudja még mit csinálni. Sőt, néha nekem is ad feladatokat, miközben én még azt sem tudom hol vagyok.
2016. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem jönnénk ki jól az ágyban, mert én imádom, ha a nő szex után a mellkasomra hajta fejét, hozzám bújik és beszunyál pár perc múlva. :D
2016. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
végre egy iylen csaj, álomnőm lennél:D nyugi nem írok privátot csak jó olvasni hogy van ilyen a csajoknál is
2016. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%

Vannak ilyen lányok akik szex után nem kívánják a bújást???

Istennők vagytok. Szex után egy férfi sem kívánja, de megtesszük, mert a lányok többsége szereti.

De ti így hibátlanok vagytok. Mélységes tisztelet! :)

2016. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Te vagy álmaim nője
2016. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
15:42 miért tisztelsz valakit olyanért amiről nem tehet és miért gondolod kevésbé tökéletesnek? Ez a vágy (vagy annak hiánya) egy érzes, ami nem igazán döntés kérdése. Amúgy meg tiszta röhej, hogy minnél kevesebb "gondot" okoz a nő, és minnél jobban kiszolgál titeket, annál tökéletesebb szerintetek, magyarán önző disznók vagytok.
2016. dec. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy önző disznó a legtöbb férfi a szexben. De vannak normálisak is.

F

2016. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én nem tartom jó dolognak, mivel nagyon sok pasi, szinte majdnem mind, akikkel voltam, szex után már bújik hozzám... kiskifli meg nagykifli, meg birizgálja a hajam, fekszik rám.... kiráz tőle a hideg. És a legnagyobb probléma az, hogy nem igazán tudom megszokni sem, mert egyre jobban akarom, annál jobban idegesít az egész, de megbántani nem akarok senkit.

2016. dec. 2. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!