Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Barátnőm puncijának dohos illata van. Borotválja is és rendesen megfürdik. Egyébként én szeretem az illatát meg az ízét is.
2016. nov. 21. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig ilyen, vagy csak a ciklus bizonyos fazisaban? Es dohos, mint egy pince? Ilyet meg nem hallottam...
2016. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dohos? Ez fura.. Gombás fertőzésre utal.. Vagy esetleg cukorbetegségre. A cukorbetegek bőrének jellegzetes dohos penészes szaga van.. Menjen el nőgyógyászhoz meg nézess hormonsort, plusz legyen egy általános vérvizsgálat.. Nem normális a dohos szag főleg ha ápolt az illető. 22 L
2016. nov. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

rendszeresen borotválja ? nem kéne menjen kozmetikushoz, a gyanta fáj de csak csak 20 percig. mig a borotva és mosás miatti fertőzés sokkal roszabb.

ne szégyelje a kozmetikus nem a ő nemiszervét látja először. neki az egy munkafelület.

2016. nov. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne tudom, talan 4-5 naponta borotválja, biztos hogy nem cukorbeteg mert rengeteg édességet eszik és semmi baja nincs tőle. Gombás fertőzés, se lehet szerintem. Egyébként még szűz, nem tom ez számít-e valamit.
2016. nov. 21. 11:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél mustot egy üvegbe nyomd fel neki tavaszra isteni borotok lesz.
2016. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5#. Végem XD
2016. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!