Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első sex. Ti milyen körülménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első sex. Ti milyen körülmények között veszítettétek el? Mik a tapasztalatok? Mi az amit meg bántatok és mi az amit nem?

Figyelt kérdés
A barátommal még mindketten szüzek vagyunk, nem régóta vagyunk együtt, se már beszéltünk a sexről meg pettingeltünk, szeretném ha neki és nekem is felejthetetlen lenne persze jó értelemben, de fogalmam sincs hogyan kéne. Nekem mondjuk bejönne a félhomály és a halk zene meg minden de igazából fogalmam sincs. Érdekelne hogy nektek milyen volt. Ha valaki részletesebben el akarja mondani írja le privátban. Előre köszönöm a normális válaszokat.

2016. dec. 3. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

17 éves voltam és szerintem elég perverz volt a legelső :D

27/F

2016. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Barátnővel, 2 hónapot vártam rá.

Hát, az első olyan "elmegy", az igazán jók már gyakorlás után jönnek! :P


Ismerjétek meg egymás testét, hogy mi a jó a másiknak, és garantáltan jó lesz nektek! :)

2016. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első barátnőmmel. Én nem reagálom túl ezt a szüzesség dolgot de jobb lett volna olyannal akit már régebb óta ismerek mert őt alig ismeretem és nem is voltunk együtt sokáig, a szakítás óta meg semmit se tudok róla.
2016. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kamerta válasza:

Szerintem nem érdemes túlreagálni, persze adjátok meg a módját, meg nyugodt környezetbe .Előző válaszolót támogatva azt mondom ,úgy se lesz olyan igazán kiemelkedő , inkább csak egy emlék .Élvezétek ne stresszeljetek rajta :D.

Én például pontosan már nem is emlékszem rá , akkor voltam 17 . 19 f

Kérdésed van szívesen válaszolok :)

2016. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!