Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik használtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik használtok dildot, mi a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Vettem egy nagy dildot 19 cm és nagyon vastag.

Az lenne a kérdésem, hogy eddig sex előtt használtunk kisebbet, izgatta mindkettőnket.

Félek, hogy a nagyobb után nem fog érezni, kívánni. Negatívan hathat éz ránk?

Köszönöm!!!


2016. nov. 19. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok
2016. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miért ekkorát vettetek? mi volt az elgondolás?
2016. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én vettem. Kíváncsiság l...
2016. nov. 19. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:

A kedvesem egyszer vevtt egy vastagabb gyöngyös forgófejűt, mert megtetszett neki a neten... Aztá az első alkalommal amikor kipróbálta elment tőle a kedve.... A farkam kb ugyanolyan vastag volt, de hiába nedvessége nem nagyon csúszott. Meh kellemetlen volt neki. Kérdeztem is, hogy miért vette, amikor mindig azt mondom, meg vallom, hogy ilyet max ha nincs lehetőséged elmenni akkor rendelj neten. Személyesen derül ki hogy milyen is valójában az anyaga, nagysága stb.

Ő is ezt mondta:annyit hallott róla, hogy kíváncsi lett... Legközelebb már te is inkább racionális leszel 😊

2016. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!