Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikortól élv. Het belém a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól élv. Het belém a párom fogamzásgátló szedésénél?

Figyelt kérdés
Kedden jött meg,akkor keztem el szedni a Jangee tablettát,ma reggel vettem be az 5.szemet.. ha este együtt lennénk,akkor már lehetne rendesen,megszakítás nélkül? Gondoltunk még a pharmatex hüvelytabblettára is még mellé pár napig,de így hogy még meg van nemtudom mennyire lenne hatásos?! Viszont így gyógyszer nélkül is kevés lenne az esély? Ma már lehet rendesen vagy várjunk még pár napot? Első tablettaszedésem,ezelőtt még sohasem szedtem. 20/L
2016. dec. 3. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

El kellene olvasni a használati utasítást.


Az hogy mikortól nyújt védettséget az készítményenként változik.

2016. dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A tájékoztatóban mindent megtalálsz.

Egyébként miért nem lehet kiírni, hogy élvezhet?

2016. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont előtted nemsokkal egy kérdés, kifejtésben orvosi tanàccsal:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__8..

2016. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!