Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már közületek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már közületek valaki együtt 50-es férfival? Milyen volt?

Figyelt kérdés

2016. dec. 3. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

Én még nem voltam. De biztos hogy nem próbálnám ki..

17/L

2016. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen,és életem legjobb férfija volt. Nagyon szerettem őt. Az ágyban isteni volt ,3óráig bírta. :)
2016. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%

Nem,és nem is leszek.

19/L

2016. dec. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4%
Ez undorító már megbocsáss...
2016. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Voltam és nagyon jó volt. Nagyon figyelmes volt, nem voltak irreális elvárásai, ami pedig különösen tetszett az a nyitottsága és rugalmassága volt. Reggel is tök természetesen viselkedett, nem feszengett, simán elmentünk együtt reggelizni és tök jól elbeszélgettünk. :) Egészen más volt, mint egy korombelivel, sokkal jobban meg tudtam élni a nőiességem mellette.

25N

2016. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

igen rocco siffredi 53 éves.

utána úgy éreztem magam mintha egy gyorsvonat ütött volna el és 1 hónapig nem volt szorulásom.

2016. dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt olyan jó élmény. Igaz, csak 49 volt, de az előjáték fogalmával nem igazán volt tisztában (pedig időnk lett volna bőven) és arra fogta a hiányát mindig, hogy már nagyon kívánt. Néha-néha megnyalogatta a puncim, de nem volt jó a technikája, valamint amikor 1-2 centis szőr volt a puncimon, kijelentette, hogy ő így nem nyalja. Több menet szóba sem jöhetett, mert akkor már lelankadt mindig. Óvszerben egyáltalán nem akart szexelni. "Csak" ennyi volt a gond, nem is sokáig tartott. Viszont ami a korából származott mint hátrány, az max. az állóképesség hiánya volt.
2016. dec. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1" és 3"


20, 30 év múlva se gondoljátok?

2016. dec. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Baranka ***** válasza:
Én most vagyok együtt egy 50 éves pasival. Bár szerdán utazik haza:-(. És valószínűleg többet nem is fogunk találkozni :-(.Ő 50 én 31 vagyok. Nekem baromi jó,szerencsére neki is jó. Az évek meg a rutin mondás most nagyon igaz. Irtó jóképű pasi, nagyon jó vele az ágyban.
2016. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hirtelen miért jöttünk ennyire divatba...

57F

2016. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!