Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik szexkapcsolatban vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szexkapcsolatban vannak vagy szex-barátságban/ barátság extráznak, azok nem félnek attól, hogy bele szeretnek a másikba?

Figyelt kérdés
Vagy eleve benne van a pakliban, hogy kapcsolat is kialakulhat?

2016. dec. 4. 13:59
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Mindig benne van, de vállaljuk
2016. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%
Megeshet,de nem félünk. 22/l
2016. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Áhhá, és én még azt hittem, hogy ti azért vagytok ilyen kapcsolatokban, hogy ne kelljen párkapcsolatban lennetek.
2016. dec. 4. 14:05
 4/34 anonim ***** válasza:
90%

Én rohadtul paráznék ettől.

18/L

2016. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
33%
Akik szeretőt tartanak, mert valamilyen szinten ez az, azok félnek az elköteleződéstől. Olyat is hallottam, hogy keresett igazi barátot is a nő de azért folyamatosan kamatyolt valakivel, mert hát ugye az egy normális igény az embernek. Szop ott, meg kefélt valakivel, de mellette meg kereste az "igazit" . :D Pfff de szánalmas az ilyen.
2016. dec. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Ugyanis ha valaki tudja, hogy miről szól egy szexkapcsolat, az azt is tudja, hogy az érzelmek nem férnek össze egy ilyen kapcsolattal. Magyarul kedvelni kedvelheted, de soha nem láss többet bele a szexnél. Vagyis eleve soha nem kell úgy tekinteni a másikra, mint egy lehetséges partnerre, párra, hanem egy olyan emberre, akitől csak szexet kapsz és akinek csak szexet adsz.

Volt már pár szexkapcsolatom, soha egyikbe sem estem bele.

Közös megegyezéssel volt mindig szex.

Amikor meg párkapcsolatot akartam, akkor összejöttem azzal, aki párkapcsolatot akart és akivel én is azt akartam és olyankor nem volt szexkapcsolatom.

Szóval persze, benne van a pakliban, de ha valaki képes a szexkapcsolatra, akkor képes arra is, hogy az érzelmeket kizárja ebből a dologból és így nem lesz szerelmes.

2016. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Magyarán akivel csak szexkapcsolatban vagy azt nem tudnád elképzelni állandó partnerként?


Akkor szokták ezt választani ha nincs idő fenntartani egy állandó kapcsolatot. Most csak azért szexelni mással, mert idővel majd úgyis lesz egy állandó, nem tudom nah. Nekem ez fura. Persze én is dugnék össze vissza ha lehetne most főleg, hogy nincs senkim, de a nők részéről szerintem ez fura. Állandóra nem tudnál valakit elképzelni, de dugni dugsz vele. És még mi nem vagyunk állatok . :D Mármint az emberekre értem. Dehogynem......

2016. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Van benne vmi :D
2016. dec. 4. 14:48
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarán akivel csak szexkapcsolatban vagy azt nem tudnád elképzelni állandó partnerként? "

Az összes pasit, akivel szexkapcsolatban voltam, el tudtam volna képzelni komoly kapcsolatként is. Mármint a lehetőség fennállt bennem.

Viszont hogy miért nem lett komoly kapcsolat? Volt aki egyáltalán nem is akart. Nemcsak velem, hanem úgy egyébként senkivel. És volt olyan is, akivel közösen nem akartunk a másiktól komoly kapcsolatot. Nyilván ha végiggondolom, bár a lehetősége miért ne állt volna fenn? Csak nem volt rá mód, lehetőség, vagy mert éppen tudtuk, hogy a szex bár működött, de egy érzelmi kapcsolat nem működött volna. Ennyire egyszerű.

2016. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
ha a nőknek érzelem nélkül nem megy a szex, akkor így mégis, viszont akkor vajmi kevés "érzelmi" dolog elég nekik ahhoz, hogy valakinek befogadják a nemi szervét? Elgondolkodtató. Vagy csak körbe van bugyolálva ez az érzelmi dolog, és tényleg olyanok a nők is mint a férfiak, tehát ha nem lenne, vagyi lehetne az aznapi dolgokat törölni, bizony bizony ők is ráugranának minden második faxra ha tehetnék? Már ha tényleg törlődne az előző napi dolgok? :) Érdekes kérdés nemdebár?
2016. dec. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!