Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szexkapcsolatot kezdeményez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexkapcsolatot kezdeményezek, elrontom az esélyeim egy normálisra? (ld. Lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel 2-3 hétig randiztunk, majd szakított (azt mondta később,azért, mert nem áll készen egy komoly kapcsolatra). 1 hónap múlva felvette velem ismét a kapcsolatot, azóta is találkozgatunk (kb. 1,5 hónap), de csak mint barátok.

Tudom, naiv vagyok, de abban reménykedem, idővel esetleg mégiscsak készen állna vmi komolyra... Én többet érzek iránta, néha csak úgy rávetném magam filmnézés közben...

Már gondoltam arra, hogy kezdeményezek egy barátság extrákkal dolgot. Arra szerintem vevő lenne egyébként. Tudom, hogy hosszútávon magammal szúrnék ki, mert szerintem képes lennék beleszeretni. Kérdés, hogy egy ilyen szituációból kialakulhat-e még komoly kapcsolat...

Eddig 3 komoly és 2 egyéjszakás kapcsolatom volt, de ilyen szexkapcsolatom sosem.

Mi a véleményetek?

27N (34F)



2016. nov. 17. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Aha, biztos hirtelen meglatja, milyen ertekes, figyelemremelto no vagy, amint felajanlod magadat neki uritolyuknak :').


Es 43 evesen mar regen ferfi, nem pedig srac.

2016. nov. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen tartásod.Megmondod neki,hogy te vagy komolyat akarsz,vagy semmit.Ha azt érzi,hogy odavagy érte és bármit megtehet veled,akkor nem fog tisztelni és fixen nem lesz kapcsolat belőle.Hidd el,ezzel sokkal többre mész,a pasikat általában minél inkább leszarod,annál inkább tepernek.Fordítva vannak bekötve :) Én mindig ezt tapasztalom.
2016. nov. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amúgy is csak szexre kellesz neki! Azért mondta hogy nem áll készen mert volt másikcsaj akit fűzögetett vagy kihasznált! Aztán amikor az nem jött össze vagy már megu
2016. nov. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem küldte el az egész szöveget az előbb!


Amúgy is csak szexre kellesz neki! Azért mondta hogy nem áll készen mert volt másikcsaj akit fűzögetett vagy kihasznált! Aztán amikor az nem jött össze vagy már megunta akkor utána ó lettél te! Ezt csinálják ezek a gyökerek! PEdig ez inkább a tini és a huszon ves pasikra igaz! De idősebbeknél és elég gyakori! Ennyi idősen már kéne hogy legyen annyi eszed hogy nem veszel be mindent! Én tuti elküldeném a pcsába!

2016. nov. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok annyira naiv, hogy mindent bevegyek, nyilván nem ismertem ki még ennyi idő alatt, de annyira igen, hogy tudjam, nem volt 3. ember a dologban.

Másrészt - ő semmi jelét nem adta, hogy szeretne tőlem egy ilyen kapcsolatot, tényleg olyan, mintha csak barátkozna. Ezért merült fel bennem 2 lehetőség: vagy tényleg csak barátot lát bennem, vagy szeretne valamilyen kapcsolatot, ami nem csak szexről szól. Mert ha csak arra kellenék neki, már kibújt volna a szög a zsákból. Csak szexért nem küzdene egy férfi ennyit, hiszen könnyebben is megkaphatja.

Viszont jelen állapotomban nekem az is jó lenne, ha alkalmi kapcsolatot létesítenénk. Tudom, tartás meg minden... Csak pont, hogy elegem van ebből... 27 éves létemre összesen ha 12 alkalommal szexeltem (ha a csak pettinget is beleszámítom, akkor sem sokkal több; nem részletezném az okát), 4 éve ez volt az első, hogy valaki hozzám ért, lehet, hogy a következőre újabb 4 évet kell várnom...

2016. nov. 17. 10:02
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezt a 12 alkalmat 3 komoly kapcsolattal meg 3 egyejszakassal hogyan sikerult osszehozni?


Az a baj, hogy te mar most tobbet erzel iranta, szexszel ez csak fel fog erosodni, es utana jonnek a szivfajdalmak.

2016. nov. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát úgy, hogy a gimi alatti kapcsolatban nem volt semmilyen szex (mint kiderült, a srácnak fejlődési rendellenessége volt, azért nem kezdeményezett), az egyetemen 2 évig voltam együtt valakivel, akinek pszichés problémák miatt akció előtt mindig lelohadt a lelkesedése... A 3. komoly az meg viszonylag rövid volt, az alatt jött össze a 10.


Igen egyébként ez az, ami leginkább visszatart jelenleg, hogy vannak érzelmek, és ha belemegyek, feltehetően utána rosszabb lesz, mint most, csak most még erről nehéz meggyőzni magam.

2016. nov. 17. 10:17
 8/12 anonim ***** válasza:

Tudom, hülyén hangzik, de netán neki is fejlődési rendellesége van ott lent:(

Pl. megdöbbentően sok fiú fitymaszűkületes, s kevés szánja rá magát, hogy rendbehozassa, inkább kínlódik egy életen át :(

2016. nov. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"rendellenessége"
2016. nov. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nincs neki semmilyen gondja odalenn.
2016. nov. 18. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!