Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert van hogy a fiuknak csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikolkaa97 kérdése:

Miert van hogy a fiuknak csak arra kelek?

Figyelt kérdés
miert csak arra hasznalnak? mikor sose csaltam meg egyiket se de csak a szexrol szol minden szeptember jottunk ossze a legutobbi baratomal en szeretem össze ot és egy hete szakitotunk es megmondta hogy csak arra keletem neki es tobb csajjal is megcsalt
2016. dec. 4. 22:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mert másra alkalmatlan vagy.
2016. dec. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
44%
azért, mert fiatal és gyerek még
2016. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hagyni kell időt a másikat megismerni, nem rövid időn belül odaadni magad. Akkor lesz esélye,hogy a személyised megismerve meg is szeret. Nem mondom,hogy hónapok kellenek, de azért némi idő szükséges. Aki meg ezalatt lelép, vagy nem hallat tovább magáról, az valószínű a szexre hajtott, vagy nem tetszel neki. Emiatt ne keseredj el, még mindig jobb, mintha kihasználnának.
2016. dec. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne kezjük már megint a gyerkezéat. A korábbi válaszolónak igaza van. Le kéne írni miért is maradjon melletted a srác. Mi az amit nyújtani tudsz a puncin kívül mert az édes kevés.
2016. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!