Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk! Hogyan lehetek vonzo a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Hogyan lehetek vonzo a szamotokra?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sraccal es azt mondta ,hogy minden rendben van velem csak hianyzik a vonzalom. Kulsoleg belsoleg tetszek neki de megsem latja azt a pluszt bennem?

Nektek mitol vonzo egy no ?



2016. dec. 4. 23:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz vonzó,csak nem annak,akinek legutóbb akartál.

Nem lehet mindenkinek tetszeni...

2016. dec. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

csak le akart koppintani...de nem akart megbántani...

lehet a külsőddel van a baj, de az is lehet, hogy a belsőddel...


az meg mind1 nekem mitől vonzó egy nő, nem nekem kell megfelelned, szóval ez nem sokat segítene :)

inkább a hibáidra kellene rájönni hátha tudsz rajtuk változtatni :)


23F

2016. dec. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mostanában divat, hogy csajok által jobban elkényeztetett srácok azt kommunikálják csajok felé, hogy "bejössz nekem, de hiányzik az a plusz hogy szerelmes legyek beléd". Aztán kevésbé önérzetes csaj ilyenkor teperni kezd, mert azt hiszi, hogy majd beleszeret a srác. Srácoknak meg kényelmes, hogy az ilyen csajjal csak szexelni járnak össze, máshova nem. Ha a csaj egy idő után követelőzni kezd, akkor meg frankón megmondják neki, hogy bocs, most is az van mint az elején.
2016. dec. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem magadat adod, és meg akarsz felelni valakinek,már régen rossz!

Az kelljen neki, aki te vagy.Mindenestül.

Hagyd a francba.

25/L

2016. dec. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha látnék képet rólad, megmondanám, hogy min lehetne esetleg változtatni (nyugi úriember vagyok, nem tudnék nőt megbántani, tehát mindenképpen építő jellegű lenne a kritika)

...persze lehet, hogy nem is kell semmit változtatni :)

2017. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Utálom az ilyen "kémia", meg "plusz" és hasonló szövegeket.



De nekem egyszer volt olyan, hogy első látásra "beleszerettem" egy lányba... Igazából nem ismertem, de nagyon különös és jó érzés fogott el mindig amikor láttam és sokat gondoltam rá. Pedig nem is volt kimondottan szép.

Utána egy ideig sok szép és okos, barátságos lánnyal randiztam, de én ezt az érzést kerestem (ami velük nem volt) és ezért elutasítottam Őket.

Aztán minden helyre állt és összejöttem lányokkal enélkül az érzés nélkül is, majd megint volt egy ilyen élményem és ezt követően még egy ilyen szakasz, de most megint minden normális.

De azóta sem éreztem ezt, meg szerelmes sem voltam.


Talán a te srácod is hasonlót éltát.

2017. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Valószínű az a csaj vagy aki jelzil, hogy az első randin nincs szex. Nem feltétlen kimondva, de ezt egy kicsit rutinos férfi tudja. (A többiek, lúzerek erőltetik a dolgot hátha...) A srác levette ezt a dolgot rólad és inkább így zárta le az egészet, s valóban rendes volt (így is lehet mondani), mert nem akart megbántani téged. De valójában csak nyitva hagyta a kaput, hogy majd nyáron ha megint lehet valami, akkor legyen legalább egy pipa. ;)


Tehát ha nagyobb sikereket akarsz elérni, hogy a kérdésedre is válaszoljak: legyél vagányabb, jobban kell adnod, belemenősebb, könnyű vérű, mert a mai menő srácoknak ez kell.

Na ja kérem.. ez esetben lehet, hogy lesz egy-két jó estéd egy ilyennel, aztán lapát. De ez se legyen gond, ha mindenképpen ez kell, mert akkor találsz még egy ilyet, s azzal már lehet, hogy négy randi lesz, s mind a négy végén lesz szex. Vannak itt a gyk-n olyanok, akiknek az elmúlt 8 évben nem volt ennyi. No para.

2017. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez mekkora kamugyerek.. Megmutatnám hogy vonzó vagy-e vagy sem!
2017. jan. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
küldesz képet magadról?
2020. jún. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!