Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti szex közben izgatjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szex közben izgatjátok a csiklótokat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én csak akkor tudom igazán élvezni a dolgot, ha közben izgatom (vagy a párom izgatja) a csiklóm. Viszont ő nem nagyon szokta és én meg nem nagyon merem mondani vagy csinálni, mert sajnos nagyon önbizalomhiányos, félős, visszahúzódó típus vagyok minden téren. Már másfél éve együtt vagyunk és semmi titkom előtte, mindent megbeszélek vele, kivéve ezt.. ez valahogy nem megy. Talán mert attól félek, hogy ha az jön le, hogy enélkül nem nagyon élvezem, akkor azt gondolja, ő csinál valamit rosszul sé rossz az ágyban (pedig nagyon nem).

No a lényeg, hogy érdekelne, ti szoktátok izgatni közben magatok?


2016. dec. 5. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan.
2016. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, én szoktam.

egyébként nyugodtan mond el a párodnak hogy szeretnéd hogy csinálja mivel akkor te jobban élveznéd az együttlétet és még talán ő is hogy jobban kieléégít téged :)

2016. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előfordul ;)
2016. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen előfordul. De van hogy ő kéri hogy csináljam magamnak,szereti nézni. Tudja ő is hogy így nagyobbat élvezek, tehát nem csinálunk belőle gondot.
2016. dec. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen:)
2016. dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én minden együttlétkor, mivel másképp nem tudok elélvezni, csak csikló orgazmusom van.


A barátomnak első alkalommal elmondtam, hogy szóljon ha némelyik pózban zavarja a kezem, de ez van, ilyen vagyok, ettől ugyanolyan fantasztikus amit művel velem, szóval nem vele van a gond, megnyugtattam :)


23 L

2016. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy kipróbálnád így. Pl asztalon amikor hanyatt fekszel, s előtted áll, s ő is látni fogja a kezed S amikor tapasztalni fogja, hogy milyen jó neked, szerintem ő fogja kérni
2016. dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!