Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A tanár diák szex kapcsolatról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanár diák szex kapcsolatról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 5. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Tanárként, vagy diákként kérdezed? :D
2016. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

ha heteró kapcsolat akkor sztünk nem annyira gáz, ha leszbi vagy homó az már kicsit viszolygást keltő :S

de mégis milyen tanár? ált iskolás?

meg mit tanít? mert pl hittan tanárral megintcsak gáz kavarni, de pl fickós tesitanárral, vagy menő autós angol tanárral nem annyira, simán bevihetik a tinit a málnásba!

infó tanár megintcsak kocka, azok szemüveges kockásinges manuszok, és a péniszük akkora mint egy pendrive ami általában a nyakukban lóg egy madzagon.

néha lehet látni látni hogy a tanárnak órán merevedése támad, gondolom nem a feleségére gondol olyankor hanem az első sorban ülő diáklányok látványa esetleg illata idézi elő az öltönynadrágon átsejlő nemi izgalmat.

olyankor le lehet mérni, melyik tanárral is érdemes kezdeni, és olyankor pl estére bent maradni vele a suliban, akár öltözőben eltölteni egy kellemes estét.

2016. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Diákként kérdezem és a tanárnőmmel csinálom
2016. dec. 5. 19:15
 4/10 anonim ***** válasza:
csinálod vagy csinálnád?sztem utóbbi
2016. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát csak egy baj van ezzel:

A tanárnak alapvetően a suli a munkahelye. A tanár kollégák nyilván nem díjaznák, esetleg irigykednének titokban :D de egy biztos, a szabályok értelmében alaposan kellemetlen helyzetben hagynák azt a tanárt, aki belemegy egy ilyenbe a sulin belül. A dologból könnyen botrány lenne, nevetség tárgyává is válhat, tanárként nem fogják komolyan venni, stb... valószínűleg ki kellene lépnie az állásból....


Marad a lehetőség, hogy valahogy a sulin kívül, szigorú titokban lehetne valahogy valamit kezdeni az illető tanárral. Akkor viszont óvatosan ki kell deríteni, hova jár, mik a sulin kívüli szokásai, hol van esély találkozni vele.... És persze egyértelművé kell tenni előtte is, hogy a kezdeményezés komoly, nem poén, hogy legyen min röhögni a diáklány társakkal utána.

2016. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a 3-as válasz értelmében:

a tanárnőt, -- és a fiúkkal röhögni :D

2016. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és már csinálom a tanárnőmmel
2016. dec. 5. 19:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit tanít? És hány éves vagy? És jó vele? Én ilyenről lemaradtam :(
2016. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha ez igaz, és kiderül, ki fogják rúgni az etikai kódex (pedagógusok esetében teljes,pontos nevét nem ismerem) alapján.

Az meg elterjed,hogy miért rúgták ki, aztán esetleg az ország távoli részén kap állást,ahová nem ér el a pletyka. Vagy ott se, ha az új munkáltató megkérdi az előzőt, hogy miért rúgta ki.

2016. dec. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Roadkill ***** válasza:
Ez volt az én sulimban is és se diáknak se a tanárnőnek nem tett jó főleg úgy hogy benne volt a hirekben is :D
2016. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!