Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szájpecek az egy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szájpecek az egy nagyon perverz dolog?

Figyelt kérdés

Nem vagyok híve az ilyen BDSM, fétiszes dolgoknak, de ez az egy valahogy nagyon izgat. Izgat pusztán a látványa hogy rajta van egy nőn, az is, ahogy nyálas lesz az a golyó vagy rúd, és az ebből kifolyólag tompított nyögések, ahogy tompán beszél közben, és esetleg játszik vele a szájában. Csak akkor jön be, ha ezt a nő kifejezetten élvezi, tetszik neki. Sokszor ki akartam próbálni, csak nem tudtam milyen módom és kivel.


Szóval szerintetek ez egy perverz dolog? Élőben szégyellnék róla beszélni bárkinek is. 26F


2016. dec. 6. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még elmegy.
2016. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem durva még az még belefér a light -os játszadozásba. 22 L
2016. dec. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy perverz-e, amíg nem sértesz vele senkit? Ha találsz olyan partnert, akivel közösen benne vagytok új dolgok kipróbálásában és mindketten értelmesen tudjátok ezt kezelni, akkor mit érdekel más véleménye. Szerintem biztosan találsz majd hozzá lányt. Ez annyira nem is ijesztő dolog, fájdalmas sem lehet, szóval szerintem aki kicsit fantáziadúsabb az majd kipróbálja veled, csak tudj róla beszélni. Más szexuális vágyait kiröhögni meg taplóság. 18L
2016. dec. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy nagyon izgató!

Amúgy meg nem perverz és beteg, ha a pár mindkét tagja élvezi! :)

2016. dec. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha szerettek ilyet játszani tök jó tud lenni. Aki meg nem preferálja az ilyen dolgokat, annak meg minden apróság perverz úgyis.
2016. dec. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!