Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez mi lehet nála,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi lehet nála, fétis, vagy mi? /F

Figyelt kérdés
1 éve már együtt vagyunk a barátnőmmel, és eddig mindig normálisan szexeltünk, nem volt semmi extra, furcsa dolog.. Tegnap este viszont mikor oda került volna a sor, levette csak a nadrágját, a bugyiját nem, és a pólóját sem, és megkérte, hogy két kézzel fogjam át a jobb combját, és húzogassam rajta oda-vissza. Furcsáltam eléggé, de elkezdtem csinálni. Amint elkezdtem, láttam rajta, hogy nagyon élvezi, aztán nagyokat sóhajtott, és nyögött is, alig bírt magával, de soha nem élvezett semmit sem ennyire.. És közben láttam, hogy tiszta nedv a bugyija.. Amikor megálltam kicsit, rögtön mondta, hogy "ne hagyd abba".. Nagyon sokáig csináltam neki, és utána már nem is akart szexelni, ez elég volt neki, sőt még jobban élvezte.. Nagyjából csak a lénywget írtam le, akinek kell, leírom részletesen is hogy hogy történt privátban.. Szerintetek ez mi nála?

2016. dec. 6. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Vidd el orvoshoz :DD
2016. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
szakits,elmebeteg.ez csak rosszabb lessz.
2016. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem elmebeteg, és ezért nem szakítok...
2016. dec. 6. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Érzékeny a combja, mint sok más lánynak és kész. Furcsa lehet férfi ként de a gyengébbik nem képviselőit nem csak a nemiszervük izgatásával lehet kényeztetni.
2016. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most lehet, én vagyok a hülye, de ez alapján a leírás alapján totál nem értem, mi történt. Esetleg leírod részletesebben? (Priviben is jöhet) 😊😉
2016. dec. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!