Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban miért féltéke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban miért féltékeny a pasi, ha egy másikkal is esetleg alakulhat nekem valami? 29/L

Figyelt kérdés
Mikor ő kezdett ki más csajokkal, és rákérdeztem hogy szexel-e mással is, engem leteremtett, hogy ne féltékenykedjek. Akkor ő most miért akad ki? Jogos szerintetek?
2016. dec. 6. 22:36
 1/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
52%
Persze, neki mindenhez van joga neked nincs.
2016. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

AzértNem ,mert birtokolni akar,azt akarja ,hogy csak ő d.jon téged más farok ne járjon benned! Ettől még nem szeret téged ,ne reménykedj ,csak használ!

Ha nem tetszik dobd ki és lépj le!!!

2016. dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most teremtsed le te is őt, hogy ne féltékenykedjen!
2016. dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogosnak nem jogos! De sajna mi pasik többnyire ilyenek vagyunk. Bár anno én tisztában voltam vele, hogy van egy másik pasija is. Nem foglalkoztam vele, mert találkoztunk és azalatt az idő alatt csak én voltam neki és nekem ő. És jó volt. Mindketten megkaptuk amit szerettünk volna és nem kellett több. 4 évig működött :-)
2016. dec. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Mondd meg neki, hogy ki lesz vágva. Szexkapcsolatban ne féltékenykedjen, pláne ne teremtsen le.

17F

2016. dec. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

Így jár aki szexkapcsolatban van már bocs. Két érzelmi nyomorék, és még féltékenykednek... mire? Kire? Pfff...


Mondd meg neki az igazat: nem érsz annyit, hogy miattad féltékenykedjék. Talál helyetted ingyen csajt bármelyik sarkon.

2016. dec. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szeretnek minél több puncit bitokolni.
2016. dec. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vedd ezt bóknak, mégha egyébként csak egy darab pínának néz is amibe ürít.
2016. dec. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem inkább izgatna hogy mással is vagy
2016. dec. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is jártam így.

Elején megbeszéltük hogy csak szex, aztán egy srác elhívott vacsorázni, igent mondtam. Egy nap, mikor elmentem tusolni, belenézett a telefonomba, meglátta a beszélgetést, és teljesen kiakadt, hogy én miért akarok mással találkozni.

Nálunk a srác nem kezdett ki senkivel, csak én voltam neki (tudtommal)

25/L

2016. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!