Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy szexkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szexkapcsolatban vannak kikötéseim, miért sértődik meg rajta a pasi? Miért flegmázik? Ha meg így áll hozzá, minek akar lefeküdni velem?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 22:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés, hogy mik ezek a kikötések?
2016. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne flegmázhatna, szuverén joga. A kérdésedre meg nem tudunk érdemleges választ adni ezek alapján.
2016. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nos igen. Jó lenne tudni, hogy mik ezek a kikötések?
2016. nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom a kikötèseid abszolút ènközpontuak ergo logikus hogy ha a pasi elvárásaival ütközik akkor flegmázik...
2016. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Annyit kértem, hogy ne feküdjön le mással.
2016. nov. 20. 22:40
 6/20 anonim ***** válasza:
98%

ma 22:40

Anyukám ez szex kapcsolat és nem párkapcsolat amitől úgy irtòzol... itt te nem barátnő vagy hanem csak egy kedd vagy szerda este... szóval ne is várd el hogy neked fog csak smuzolni hogy szètted a lábaidat :)

2016. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Akit a farka vezérel,attól ne kérj ilyet.

Vagy is kérhetsz.De falrahányt borsó.

2016. nov. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Azért én valahol megértem! Nem akar talán elkapni semmit. Igaz, akkor nem pont olyan pasival kellene lefeküdni, akinek esetleg több nője is van. Mennyi idősek vagytok?
2016. nov. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mert alapesetben alacsonyra tetted a mércét. Minden szigoritás felháborito.
2016. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Bújjmár el xdd szexkapcsolatban tudod mi a lényeg ? lefekszel ezzel is azzal is, vagy fejezd be ha rinyálsz vagy fogadd el, ilyen egyszerű :D én 2 lánnyal tartok aktív szexkapcsolatot,rajtuk kívül is vannak még az egyéjszakások, ha pedig mással lefekszem semmi közük hozzá,ahogy neked sincs ahhoz,hogy ő kivel
2016. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!