Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 17hkm vagyok a páromár nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17hkm vagyok a páromár nem vonzodik hozzám nekemeg egyre nagyobb a sexualis vágyam. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi?
2016. dec. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hkm = hetes kismama
2016. dec. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha párod nem hajlandó veled, esetleg mással? Nem tudom neked ez mennyire fér bele.
2016. dec. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
hogy lehet ennyire elnézni..mégcsak nem is szexualitás hanem terhesség kategória. amúgymeg jó emberhez mentél hozzá, aki már most nem vonzódik hozzád csak mert gyereket szülsz neki. nem is lehet még akkora a hasad 17 hetesen, hogy taszító legyen neki. mondjuk ha már most elhagytad magad és lelakott vagy meg híztál 25 kilót, akkor nem szóltam:D egyébként meg önkielégítés?
2016. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Önkielégítés vagy félrelépés merült fel bennem mint lehetséges válasz.
2016. dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
nyomorult egy pasid van... :(
2016. dec. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
17 hetes vagy és nem vonzódik hozzád? Gyökér egy párod van... Én 36 hetes vagyok és majd meg veszik értem a párom.. És még hízni is csak 2 kg híztam.. Természetesen pocak van rendesen. De így is kíván a párom.. Nagyon sajnálom hogy egy balf..sznak szülsz gyereket...
2016. dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk is ugyan ez volt.

Egyik kollégámnak az volt minden vágya, hogy kipróbálja terhes nővel. Teljesítettem a vágyát, azóta is összejárunk. :)

2016. dec. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7" Csak két kilót híztál? Basszus,jó kicsi lesz az a gyerek.

Vagy te úgy vagy terhes.Ahogy én bába.

2016. dec. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7-es, te akkora kamus vagy... :)

36 hetesen 1-2 kg? :))))) Ne nevettesd már ki magad.

Csak a méhlepény magzatburkostól, magzatvizestől kb. 8-10 kg. A baba súlya még ha nagyon picike is min. 2,5 kg, de inkább 3 kg. A víz, amit a tested vissza tart már ebben az időszakban minimum 10-11 kg plusz súly.

2016. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!