Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Azoknal is jatszik az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknal is jatszik az a lehetoseg h csak a serdulokor miatt vonzodik valaki a sajat nemehez, akik mar oviba is csinaltak dokgokat?

Figyelt kérdés

Konkretan rolam lenne szo, mar ovodaban se ertettem a fiuk miert a lanyokkal mennek kezenfogva meg ilyenek, nekem azvolt a termeszetes h valami sraccal, voltis egy srac akivel kb vegigsmaroltunk minden napot az utolso evben.:D aztan ahogy elmentem altalanosba valahogy ezt teljesen elfelejtettem, mintha megse tortent volna es kesobb 16-17evesen is atkelett esnem az a felismeresen majd az elfogadason, es vsak azutan jutott eszembe ujra az ovis dolgok mikor mar elfogadtam magam. Azert merult fel a kerdes mert sok helyen olvasom, sokan mondjak h csak atmenetileg is vonodhat valakj a sajat nemehez mikor serdul, ez mennyire lehetseges ha mar ilyet csinaltam oviba is?:D azert erdekel mert ahogy elgobdolkodtam, megremultem h mivan ha elmulik mert "kinovom". En nagyon szeretek meleg lenni, teljes mettekben elfogadtam es szeretem magam. Ez ihlette a kerdesem:)

18/F Meleg


2016. szept. 6. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. :D Te már meleg maradsz :3
2016. szept. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kinövöd meg mi egyéb. Max bi hajlamú az egyén, és a hormonoktól ez is elő jön.
2016. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor jo:3 amig altalanosba jartam es fiatalabb voltam, volt 1baratnom.. Na hat soha tobbet:D joez igy nekem:D
2016. szept. 6. 23:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok meleg de komolyan tetszik hogy ezt így kezeled és örülök neki hogy meleg vagy:D márnint, ha ez boldoggá tesz akkor nagyon jó dolog:)
2016. szept. 7. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen igy vagyok maximalisan boldog az eletemben:) es orulok neki h valaki aki nem meleg, annakis igy tetszik ahogy gondolom:D ill. inkabb ahogy erzem:D
2016. szept. 7. 06:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagy. Már nem fogod kinőni!

Örülök, hogy jól érzed így a bőrödbe!

2016. szept. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt:) eleg egyontetuek ami megnyugtat, jol erzem magam es igyis marad:D
2016. szept. 8. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!