Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar fiatalok körében...

A magyar fiatalok körében miért lett "divat" ez a nyugati kivándorlás dolog? Mikor csak 10-ből jó ha 1-nek van rá lehetősége, hogy kimenjen dolgozni normális pénzért.

Figyelt kérdés

Viszont mindenki azt hiszi, hogy kint a Kánaán várja.

Pedig nagy tévedésben vannak, ott is ugyan úgy dolgozni kell, és megélni sem egyszerű.

Tudom mert jó néhány ismerősöm dolgozott nyugaton, és volt aki bizony haza jött mert nem érte meg neki azért az 50 ezerért amit havonta félre tudott volna tenni.

Mindenki a külföldi munkában látja a lehetőséget, de szerintem csak azért mert egyre több helyről hülyítik őket, hogy kint a biztos megélhetés várja.

Kb pont úgy ahogy a migránsokat vadították be a németek, hogy tárt karokkal várják őket.



2015. okt. 18. 21:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
71%

Ja ott 50.000Ft már lóf...?



Itthon hol tudsz egyáltalán pénzt félretenni, nemhogy 50-et!?

2015. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 MolotovPunk ***** válasza:
80%

Nekem több ismerősöm is kivándorolt külföldre,de érdekes módon mindegyik emberibb körülmények között él...

Még,aki csak mosogat Ausztriában az is sokkal jobban él.

Nála is alap dolog,hogy minden hétvégén elmegy táncolni,bulizni.

Egyébként sehol sincsen kánaán,de ettől az országtól lassan mindenki jobb lesz bérekben.

Csehek,Szlovákok már rég elhúztak mellettünk,mi pedig csúszunk lefelé folyamatosan.

Napokban olvastam,hogy már a Lengyelek is beelőztek minket...

2015. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes, eddig 3 télen (decembertől-márciusig) voltam kint Olaszországban síoktatóként és ennyi idő alatt annyit félre tudtam tenni mint itthon egy évben keresek tisztán adók és járulék nélkül.

Sok ismerősöm is kint van, vagy volt, aki siránkozott és nem élt meg az kint szórta a pénzt. Aki okosan csinálja az tud haza hozni.

(Akit meg hülyítenek, és beugrik az meg is érdemli. Sok magyar a saját honfitársát palizza be és húzza le!)

2015. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
80%
Magyarországon több millió ember összetenné a két kezét ha havonta csak ezer forintot félre tudna tenni nem hogy 50-t.Egyébként miért csak 10-ből 1-nek van rá lehetősége?Inkább úgy mondanám hogy 10-ből 1-nek nincs, 9-nek van.
2015. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
12%
Mert bénák. Ott a selejtnek is több jut, mint itt. Az meg egyik tetű fejében sem fordul meg, hogy esetleg hálás is lehetne a hazájának.
2015. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
25%

"Érdekes, eddig 3 télen (decembertől-márciusig) voltam kint Olaszországban síoktatóként és ennyi idő alatt annyit félre tudtam tenni mint itthon egy évben keresek tisztán adók és járulék nélkül."


Akkor biztos te is valami cionimádó háttérhatalmista zsidó lehetsz. Nincs más magyarázat.

2015. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 A kérdező kommentje:

Igen #1 50 ezer forint a lófsz azért, hogy hónapokon át egy munkás szállóban rohadjál úgy hogy 8-10 órát dolgoztál egész nap.

Nem mindenkinek éri meg, hogy egy év alatt 600 ezer forintot tudjon megtakarítani, úgy hogy közben nulla az élete 12 hónapon át.

Mert mit csinál?

Dolgozik, eszik, alszik, bebszik esetleg a munkásokkal hétvégén.

Ez aztán az élet mondhatom...a fiatalság teljes beteljesülése.

2015. okt. 18. 21:32
 8/76 anonim ***** válasza:
76%
Nekem meg volt kint haverom Münchenben zöldséget csomagolni és 1 év munkával félretett 7000 eurót. Na, ilyenkor mi van?
2015. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
25%
Ilyenkor az van, hogy szabályosan úgy él, mint az állat. Egy lepra lakásban nyomorog 8-9 ember, pokollá teszik egymás életét, minden kajából a legolcsóbbat veszed, és semmire nem költesz. Így itthon is félre tudsz tenni, de csinálja ezt, akinek hét anyja van, és mind anyós. :))
2015. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
84%

"Dolgozik, eszik, alszik, bebszik esetleg a munkásokkal hétvégén. "


Itthon ugyanez a helyzet, ha egyedül él, nem saját lakásban, csak nem tud egy kummát se félretenni.

2015. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!