Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már korai magömlé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már korai magömléses partneretek?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig bírta?

Javult azalatt, amíg együtt voltatok?

Hogy lett vége a kapcsolatnak (ha vége lett)?

Hány évesek voltatok és hányadik partnerei voltatok egymásnak?



2016. dec. 8. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hálistennek még nem.
2016. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt, kb 2-3 percig. Hát egy idő után javult, bár engem am sem zavart, kifejezetten izgatott, hogy húzott kettőt, aztán elöntött a melegség odalent, meg a pasi is jókat élvezkedett. Az utána következő menetek meg hosszabbak voltak.
2016. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen! Betette, két húzás, kezdem magam jól érezni, és durr! Kész, vége! Brrrrrr! Egy darabig próbálkoztunk, változás semmi, arra nem volt hajlandó hogy kinyaljon, igy érzékeny búcsút vettem tőle.
2016. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Bírta max egy percig.. két évig voltunk együtt és nem fejlődött semmit,sőt nem is törekedett erre.. a végén ez már a kapcsolatunk rovására ment,és egy nagy veszekedés után az exemnél kötöttem ki igy lett vége.
2016. dec. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!