Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rá fog menni a kapcsolatom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá fog menni a kapcsolatom, hogy nem tudok elélvezni és ezért már nem is kívánom a szexet, vagy van még kiút?

Figyelt kérdés

Régebben imádtam a szexet, egész nap kívántam, nem volt ritka a napi 4-5 menet. Viszont soha nem tudtam elélvezni. Pedig mindent kipróbáltam: volt több partnerem, különböző méretekkel és "stílussal", csináltuk sötétben, világosban, otthon, máshol, minden lehetséges pózban, kis alkohollal, sok alkohollal, alkohol nélkül, beöltözve, durván, finoman, sokáig, rövid ideig, a partnerem irányított, én irányítottam, próbáltuk sok előjátékkal, előjáték nélkül, mindenhogy, soha nem ment. Ebbe nagyon belefáradtam. Mostanra a szex már csak azt jelenti, hogy közben görcsölök és stresszelek, utána meg borzasztóan csalódott vagyok. Teljesen elment tőle a kedvem.

Már kb csak azért fekszem le a barátommal, mert nem várhatom el, hogy huszonévesen szex nélkül éljen, de ez így nem mehet a végtelenségig. Pedig régen iszonyatosan fel tudott izgatni, őrülten kívántam, és hatalmasakat szeretkeztünk. Most meg majdnem elsírom magam, mikor kezdeményez, és csak azt várom, hogy vége legyen, hogy legalább annyi sikerélményem legyen, hogy ő elment...

Nagyon-nagyon szeretem őt, és ő is engem, ezen kívül minden tökéletesen működik, nem akarom őt elveszíteni.. márpedig tönkre fog menni a kapcsolatunk, ha ez így folytatódik. :(

Tudnánk még BÁRMIT tenni, hogy ez a probléma megoldódjon? Hogy el tudjak menni? Vagy hogy orgazmus nélkül tudjam élvezni a szexet?

(Tudom hogy nagy divat, de kérlek ne privátban válaszoljatok, vagy kérdezzetek)


2016. dec. 10. 00:54
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Járok nőgyógyászhoz vizsgálatra rendszeresen, soha nem találtak semmi problémát. De erre is csak évi egyszer tudok időt szakítani, ugyanis haza kell miatta utaznom (pár száz km) és egy átlag napon rendesen enni sincs időm este 9-10 előtt, nem hogy még dokihoz futkosni :(
2016. dec. 10. 21:34
 32/34 anonim ***** válasza:
51%

#30: "'Próbálj túllépni azon a manapság nagyon divatos gondolaton, hogy az orgazmus mindenképpen kell. '


Kár, hogy ezen csak a nőknek kell túllépni. xD Ha egy férfinek mondanád, hogy az orgazmusa nem kötelező, kiröhögne."


Igen, igen, pontosan ez jut eszembe nekem is az ilyen jó tanácsokról! Az le van sz.rva, hogy a nőnek nincs orgazmus, örüljön, hogy a pasinak örömet szerez kb.


Meg hogy járjon szexuálpszichológushoz - ami mondjuk egy tök jó ötlet lenne, és valszeg tényleg hasznos lehet. De szerintem nem sok embernek van erre heti tíz-tizenkétezer forintja :(


Egyébként kérdező, én is hasonló cipőben járok, mint te. Sajnos nem tudok tanácsot adni :(

2016. dec. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Próbáljatok új dolgokat. Pl anál. Hátha.
2016. dec. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Anál egyikünket se vonz, de ezen, meg a plusz ember bevonásán kívül mindenben benne vagyunk, sok dolgot kipróbáltunk már.
2016. dec. 12. 08:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!