Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi kell ahhoz, hogy valakire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz, hogy valakire úgy rágerjed egy nő, hogy ilyen csodálatos élményben legyen része (többi lent)?

Figyelt kérdés

Mostanság egyre gyakoribb eset, hogy tanárnő gerjed rá az esetenként akár sok évvel fiatalabb diákjára vagy a főnöknő a beosztottra. [link]


És a legtöbb esetben ezek a srácok nem néznek ki extrém jól és ebben a korban még pénzről sincsen szó, sok esetben a nő bérel nekik szobát meg hasonlók.


Mi van ezekben a férfiakban, mitől van az, hogy nők még a jó állásukat, karrierjüket, gazdag férjüket is képesek kockára tenni miatta?


2016. dec. 10. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kár hogy nekem nem voltak ilyen tanárnőim, csak annyit tudok mondani.... :/

Én nem lettem volna megszeppenve, meg nem tiltakoztam volna...

Azt nagyon utálom az ilyen cikkekben , hogy a 14-17 éves srácokat úgy állítják be, mintha egyáltalán nem akarták volna , és ők lennének a legnagyobb áldozatok, főleg mikor volt az a 23,25 éves tanárnő, aki mellesleg fitness modell.... hát ott biztos nem akarta a diákja és ellenkezett (szarkazmus)....

2016. dec. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

#1-es..


de ha forditva lenne, szoval hogy fiu tanar es fiatalkoru lany.. akkor az a ferfi minden lenne csak ember nem a nepnek..



de amig egy no eroszakol meg egy kisfiut, azzal semmi baj nincs, a srac biztosan benne volt.. aha-biztosan igy volt igen...



Szanalmas vagy!


Mindket esetben elvetendo es elitelendo, nemtol fuggetlenul.. maradando lelki serulest okoz mind fiunak-mind lanynak ez az egesz.. gondolkodj mar..

2016. dec. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Megerdemli a bortonbuntetest, ez pedofilia es gyermek-molesztalas volt.


Nem csak akkor van szo pedofiliarol/molesztalasrol, ha ferfi az elkoveto..


19/L

2016. dec. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2-es


Fordítva is megtörténhet ugyan az, ha már csak itt gyakorin vagyunk, naponta lehet olyat olvasni hogy a csajnak minden vágya hogy a tanárával legyen és olyat is többször láttam már csak itt is, hogy rá is hajtott a csaj, meg volt is valami... de neeem, biztos nem akarta a csaj....

Nem azt mondom hogy minden esetben akarja a diák, de hogy mindig így állítják be, az is tuti...

Azt mondom hogy a háttértörténetet is kéne tudni...

Meg amikor kiderül, akkor is megesett már nem egyszer hogy a csaj, vagy a srác akarta , de a szülei meg bírósági ügyet csináltak belőle, hiába volt akár az, hogy a diák kezdeményezett...

2016. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értsétek már meg, hogy 1-2 ultralibbant neveltetéssel megáldott díszpéldány kivételével FÉRFIAKNAK nem okoz lelki törést.


Férfiakat két módon lehet szexuálisan zaklatni.


Az egyik ha egy ízletes pacalpörkölttel Falusi Mariann becsalogatja a hálószobájába, fejbe kólintja, kikötözi az ágyhoz és playboy magazinokkal kitapétázott szobában felállítja a farkát és a megfelelő alkalommal belehuppan.


A másik pedig (hetero férfiaknál) ha egy másik férfi kapja el őket hátulról.


Imádom amikor feminista nők akarják megmagyarázni, hogy a férfiaknak mi okoz lelki törést. Mintha valaha is lettek volna férfiak.

2016. dec. 10. 12:46
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Ha annyira elvezetes volt a 13 eves kisfiunak ez az egesz, miert rohant az anyukajahoz sirva aki utana ment a hatosagokhoz ?


Gondolkodj mar mielott hulyesegeket beszelsz.


Egy eletre megnyomorithatta lelkileg azt a szegeny kisfiut ez a pedofil no..

2016. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 icu75 ***** válasza:
66%

Ha egy pasi annyira rosszul van lelkileg,stresszel,vagy erőszak áldozata akkor fel se áll a fa.sza.

Így ha feláll akkor sajna valahol élvezte, hiába szégyenli! Ez nem erőszak.

2016. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert az USA néhány elmaradottabb államában már a házasság előtti pettingért is kukoricán térdepeltetik és Bibliával verik a gyereket a bigott vallásos szülők. Ha ilyen családból származik, akkor még fényképről sem látott puncit, egy vele egykorúétól is megrémülne, nemhogy egy hierarchiában felette álló felnőtt nőétől.
2016. dec. 10. 20:16
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os: az én szüzességemet 13 éves koromban a 30 éves szomszédasszony vette el, és az Isten áldja meg érte, mert igen sok jót tett nekem/velem...

Nekem az okozott volna súlyos lelki törést, ha szóba se áll velem!

2018. aug. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!