Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasiknak miért olyan fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak miért olyan fontos vagy jól eső érzés, ha egy nő meglátja a péniszüket?

Figyelt kérdés
Vannak akik képeken küldözgetik minden nőnek, van akik csak keresik az olyan szituációkat, hogy egy nő megláthassa nekik.
2016. dec. 10. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy jó kérdés. Magam sem tudom, de valóban jó érzés nekünk pasiknak ha megmutathatjuk egy Nőnek!
2016. dec. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:) ezen meg nem gondolkodtam. Felizgato maga a tudat h valaki epp latja. H miert azt nemtom.
2016. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Enyém olyan kicsi, hogy csak sötétben merek levetkőzni.
2016. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, engem is felizgatna, ha egy nő nézegetné a farkam.
2016. dec. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én viszont nem látok ebben fantáziát. Idegeneknek nem is küldözgetném, de nem idegeneknek sem. Van egy-két lány ismerősöm, akiknek akár mutatnék róla képet, ha egyáltalán készítenék ilyen képeket.

Azt pláne nem értem, abban mi a jó, ha elküldöm a képet, és vissza se jeleznek, mit kezdenek vele, nézegetik-e vagy nem.

2016. dec. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mondjuk azért mert férfi és nő egymásnak lett teremtve,nem a saját nemének!!! Mert mind a 2 nemet vonza a látvány,habár a női nemet kevésbé,vagy csak kevesebb nőt mint pasit.A hajától nyilván 1 lány sem gondol arra hogy de le szaggatnám a ruhát róla ugye?
2016. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de küldhetek képet a péniszemről? :D
2016. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!