Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért megy el hamar a barátom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy el hamar a barátom? Kb.10-max.15 perc után? Vagy még hamarabb? (ritkán van olyan együttlét, ami ennél több)

Figyelt kérdés

Azt tudni kell róla, hogy imádja a szexet, és azt mondta nekem hogy ő az évek alatt annyira kiismerte a testét, hogy akár több órás menetet is bír, és hogy sokszor volt ilyen vele.


Aztán megismert engem, és velem másfél évig szenvedni kellett, mert eléggé mély lelki gondjaim voltak, ami kapcsán rohamaim voltak ha valami szexuális jellegű dolgot csináltunk.... mindegy ez hosszú.... szóval másfél évig egy katasztrófa volt a szex miattam.

Aztán elmúltak a rohamok, lelkileg feltudtam oldódni, és már 2 és fél éve együtt vagyunk, és hetente többször is együtt vagyunk, ill. én nagyon sokszor kielégítem orálisan is. (Akkor is rendszeresen kielégítettem orálisan, amikor nem volt jó a szex)


És, nem tudom hogy én ronthattam-e el ennyire, mert mikor össze jöttünk, volt hogy 1 órán át elégítettem ki orálisan, és 1 óra múlva ment el annyira élvezte és vissza tudta tartani. Most meg nagyon hamar elmegy.

De azt is tudni kell, hogy ha már ő hozzám ér, már áll neki, és teljesen fel van izgulva :)



2016. dec. 11. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő. Kíván is, de a másfél év se múlt el benne nyomtalanul, és újra fel kell építenie magát. Ebben te segíthetsz, és mivel ő is segített neked, ezért te is segíts neki :) 23/F
2016. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hazudik, mint a vízfolyás. Soha nem bírta egy órán át. A szopást egyébként jellemzően tovább bírja a férfiember, mint a dugást.
2016. dec. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy barátnőm kb impotenssé tett azzal, amikor elmondta hogy 15 évesen az első barátja SZINTE megerőszakolta és azóta nem tudja élvezni a szexet. Se a nyalást, se a dugást. (Szopni meg sosem akart.) Pedig már több mint öt évvel azután találkoztunk, hogy ez történt vele és a kettő között is voltak párkapcsolatai, szóval nem az első voltam.


Tudtam hiába nyalom őt vagy hiába szexelünk sokáig, ő valahogy nem élvezi. És nekem ez azért tett be, mert nekem nagyon fontos a másik élvezete, mert jó érzést kelt bennem. De amikor láttam hogy bármit csinálok, neki úgy sem lesz soha orgazmusa, már nekem sem akart állni. Szakítottunk és utána más lányokkal elmúltak az erekciós gondjaim.

2016. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák, kérdező, és a nemi szerveink sem futószalagon készültek. Lehet, hogy a fiú mással ragyogóan bírta egy órán keresztül is, de a te puncid éppen ott és éppen úgy ingerli, hogy képtelen türtőztetni magát.

Ezen felül a feromonokat sem szabad figyelmen kívül hagyni. Noha "kiemelkedtünk" az állatvilágból, az illatok, a másik test kipárolgása ugyanúgy hatnak a tudatalattinkra, mint évmilliókkal ezelőtt. S ha az az illat azt üzeni, hogy siess, pajti, mert ez az a nő, aki kell neked, akkor megint csak képtelen visszafogni magát.

2016. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én inkább irigyellek. :) A barátommal minden egyes alkalommal legalább 1 óráig tartott, mert: "szerette kiélvezni", pedig én nőként inkább a rövid meneteket szeretem.
2016. dec. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!