Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egy szűz lánnyal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy szűz lánnyal?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokat találkozgatok egy nagyon szimpatikus lánnyal. Holnap elmegyünk randizni sétálunk egyet, utána elmegyünk vacsorázni, végül felmegyünk hozzájuk mivel a szülei Bécsben lesznek. Én teljesen úgy érzem, hogy azt akarja ő is ,hogy szeretkezzünk. Egy dolog van ami zavar, hogy szűz még. Nem voltam még szűz lánnyal és azt akarom, hogy jó emlék kegyen neki is az elő aktus. Mire figyeljek? Mire kell plusz figyelmet fordítanom az ágyban ?

2016. dec. 11. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
ez csak attól függ hogy maszturbált e a csaj, és hogy milyen gyakorisággal és mivel, ha igen könnyű lesz, ha viszont nem akkor szenvedés. ennyi.
2016. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass az elsőre legyek nagyon de nagyon hosszú az előjáték ujjazd nyald élvetésig akkor biztos nedves lesz aztán ujjazd tovább ha bele fér két ujjad az már jó ha járom megpróbálhatod berakni

Nekem is így vették el és csodás volt

2016. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nem volt túl pozitív élmény az első. Szűk volt és ezért nagyon irritálta a makkom. Neki is fájt nekem is. Kb. a 10. a legjobb, addig csak ismerkedés. :)
2016. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sooook előjáték. :) Bátran ujjazd sokáig, nekem olyannal volt dolgom, akinek a második ujj is kellemetlen volt, így első alkalommal nem is nagyon sikerült a dolog. Másodszorra ugyanúgy sokelpjátékkal (élvezés után) már ment neki, kicsit fájt az elején, de aztmondta, hogy neki jó emlék, élmény volt. :) Persze sok idő mire belerázódtok, még sok idő csak ismerkedés lesz, ez még új lesz neki :)
2016. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

December elején raktad fel a kérdést?

Megtörtént?

Milyen volt?

2017. jan. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!